Akwamaryn – kamień szlachetny dla zagubionych

Akwamaryn – właściwości magiczne, które posiada są w stanie pomóc Ci odnaleźć siebie i pokonać nieśmiałość. Dzięki mocy tego kamienia, możesz nareszcie stać się pewny siebie i odkryć magiczne zdolności, np. jasnowidzenia. Poza tym, akwamaryn słynie również z dodawania energii i ochrony Skorpionom. Jeśli więc masz wrażenie, że Twoja nieśmiałość przeszkadza Ci żyć pełnią, a wszelkie ezoteryczne czynności kończą się fiaskiem, akwamaryn to kamień szlachetny stworzony dla Ciebie.

Akwamaryn – właściwości kamienia szlachetnego

Największą właściwością akwamarynu, jest oczyszczanie z negatywnej energii, która prowadzi do nieśmiałości i skrytości. Nosząc ten minerał, dodamy sobie odwagi i pewności siebie, która wzmocni nas i pokaże, że możemy zrobić wszystko, co mamy w planach. Wiedząc, jakie akwamaryn właściwości posiada, wykorzystajmy go do dobrych celów, by pomóc sobie w walce z brakiem odwagi – nie tylko do podejmowania decyzji.

Minerał słynie z zacieśniania przyjaźni i odkrywania przed nami osób, które są do nas podobne. Kamień ten możemy podarować komuś bliskiemu lub wykonać z niego talizman – pomoże nam w chwilach zwątpienia i doda energii do podjęcia korzystnej decyzji. Medytacja z akwamarynem oczyszcza umysł i otwiera nas na nowe możliwości. Możemy doznać olśnienia, wpaść na genialny pomysł lub poczuć, jak cały trud dnia z nas uchodzi.

Magiczne właściwości akwamarynu

Poniżej przygotowałam dla Ciebie listę magicznych właściwości akwamarynu. Ta krótka ściąga wskaże Ci, do czego może się przydać, jeśli chodzi o działania stricte magiczne.

Akwamaryn w magii:

  • oczyszcza nas z wpływów innych osób;
  • daje jasność myślenia;
  • akwamaryn napawa odwagą;
  • pozwala spełnić najskrytsze marzenia;
  • wskaże drogę do osiągnięcia celu;
  • umocni rytuał na przyciągnięcie pozytywnych rzeczy, osób lub wydarzeń;
  • akwamaryn jest przydatny w zaklęciach miłosnych (biała magia!).

Mocniejszy kamień, który pozwala szybko nabyć pewności siebie i wzmacnia nas w celu osiągnięcia sukcesu, to bursztyn. Przeczytaj mój artykuł: Bursztyn – pewność siebie dzięki jego mocy.

Akwamaryn – kamień szlachetny dla zagubionych 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne