10 Buław

10 Buław 1

Karta 10 Buław

Dziesiątka Buław, nazywana też kartą ciężaru i zmęczenia. Jej wygląd na pierwszy rzut oka nie napawa optymizmem, dlatego pojawiająca się w układzie, budzi wiele emocji i obawę przed tym, co chce nam przekazać. Jednak, kiedy jej się bliżej przyjrzeć, wcale nie jest taka zła, jakby mogło się wydawać.

Tarot 10 Buław wygląd

Dziesiątka Buław najczęściej przedstawia mężczyznę, który pcha przed sobą 10 Kijów czy pałek. Postać jest zgarbiona, więc można stwierdzić, że kosztuje go to dużo wysiłku. Być może jest też już zmęczony i sprawia wrażenie, jakby miał zaraz paść na kolana. Są też talie, w których na karcie tej, mężczyzna padł na kolana pod ciężarem dziesięciu kijów.

Karta 10 Buław znaczenie

Wygląd 10 Buław nie napawa optymizmem, wręcz bije od niej zmęczenie i ciężar. Kiedy pojawi się w układzie to przekazuje nam, że znaleźliśmy się w takim punkcie życia, kiedy jesteśmy już przytłoczeni – myślami, pracą, relacją czy narastającymi problemami. Sugeruje też brak sił, by iść dalej. Ostrzega nas przed tym, że żyjąc w stresie i nie robiąc nic w kierunku rozwiązania problemów – one w końcu nas przygniotą, i próbując zrzucić ten ciężar, możemy wybrać złą drogę, byle by tylko od nich uciec.

10 Buław znaczenie pozytywne

Nie taka Dziesiątka buław straszna jakby mogło się wydawać, bo w pozytywnym znaczeniu, jest to karta, która po prostu nas ostrzega, aby nie popełniać pochopnych decyzji w próbie ucieczki przed problemami, które nam ciążą. W układzie miłosnym, osobom znudzonym w związku, może więc próbować przekazać, że czas na poważną rozmowę z partnerem czy partnerką, aby jakoś wyjaśnić sytuację i być może urozmaicić związek? W układzie na finanse sugeruje, że jesteśmy już zmęczeni pracą, czujemy się wypaleni i obowiązki nas przerastają. Warto to zmienić i być może porozmawiać z szefem? Zanim podejmiemy decyzję zrzucenia tego ciężaru i zwolnienia się?

10 Buław znaczenie negatywne

Dziesiątka Buław, kiedy w układzie pojawi się odwrócona, mówi o niesamowitym ciężarze, ogromnych trudnościach i jakiś kłopotach, z których ciężko będzie się wydostać.

Karta dnia 10 Buław

Tarot 10 Buław uczucia

Karta 10 Buław praca