10 Denarów

10 Denarów 1

Karta 10 Denarów

Pytasz tarota o przyszłość i twoim oczom ukazuje się karta 10 monet? Lepiej nie mogłeś trafić! To wróżba dobrobytu i wszystkiego, co najpiękniejsze. To także przepowiednia dotycząca samej osoby pytającej. Zwiastuje jej wiele szczęścia.

Tarot 10 Denarów wygląd

Obrazek na karcie jest rajski. Przedstawia on kobietę i mężczyznę w pięknych szatach. Dookoła nich plasuje się 10 monet. Miejsce, w którym się znajdują to prawdopodobnie piękny ogród.

Karta 10 Denarów znaczenie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze Dziesiątka monet ma do powiedzenia, koniecznie przeczytaj dalszą część interpretacji, gdyż tę kartę można rozumieć na wiele sposobów. Pierwszy z nich to szczęście oraz dobrobyt, które otaczają człowieka. Dzięki temu czuje się on pełny życia i jednocześnie spełniony. Poza tym przepełnia go również niewyobrażalna wdzięczność za wszystko, co do tej pory udało mu się zdobyć lub osiągnąć. A co 10 monet przepowiada w pozostałych dziedzinach życia?

10 Denarów znaczenie pozytywne

Jeśli pytasz kart o miłość, związki i relacje rodzinne, 10 denarów przepowiada, że twój związek będzie nareszcie dawał satysfakcję każdej ze stron. Możliwe również powiększenie rodziny albo bardzo szczęśliwe wydarzenie. A co z pracą oraz sprawami materialnymi? Przygotuj się na rezygnację z pracy na rzecz oddechu od wszystkiego i prawdziwego odpoczynku. Wkrótce zdobyte dobra materialne drogą spadku lub zrządzenia losu, pozwolą ci żyć w luksusie bez konieczności podejmowania zatrudnienia. Zdrowie według 10 monet nie będzie w najgorszej formie. Jedynie osoby starsze powinny się przebadać, bo w tym okresie życia mogą na nich spaść choroby dziedziczne.

10 Denarów znaczenie negatywne

A co przepowiada odwrócona 10 monet / denarów? Spodziewaj się spadku sił. Możesz również odczuwać wewnętrzne rozbicie.

Karta dnia 10 Denarów

Tarot 10 Denarów uczucia

Karta 10 Denarów praca