10 Pucharów

10 Pucharów 1

10 Pucharów karta dnia

10 Pucharów tarot

Masz poczucie, że wszystko idzie po twojej myśli i w sumie to twoje życie jest takie, jakie zawsze chciałeś mieć? W takim razie dziesiątka pucharów to karta, która wypadła ci w układzie nie bez powodu. Symbolizuje ona bowiem radość z życia, pełne satysfakcji relacje rodzinne, szczęśliwe wydarzania, które jeszcze bardziej wzmacniają owe więzi. To oczywiście nie koniec wiadomości, jakie ta karta ma ci do przekazania.

Karta 10 Pucharów wygląd

Postacie przedstawione na karcie 10 pucharów szczęśliwe i pełne życie obejmują się i kierują dłonie ku górze. Ponad ich głowami rozpościera się cudowny łuk, na którym widnieje 10 kielichów. Obok dorosłych postaci, tańczy wesoło dwoje małe dzieci. W tle widać dom, więc z pewnością karta jest symbolem radosnego życia rodzinnego i domu, który tworzy taką właśnie atmosferę. Jest twoim bezpiecznym azylem.

10 Pucharów co oznacza?

Jeśli masz dużą rodzinę lub gromadkę dzieci i pytasz, dlaczego między wami nie układa się za dobrze, mimo bezpiecznego azylu jaki stworzyłeś i innych dóbr, jakie im zapewniasz, dziesięć kielichów mówi jasno – przestań pełnić nad wszystkimi swoją  kontrolę. Nie bądź zaborczy. Porzuć swoje, swoje wyimaginowane marzenia o idealnym życiu rodzinnym, bo tak naprawdę nikt takiego nie prowadzi. Weź swoje własne ja w w dłoni i pokaż innym, jak żyć, by być szczęśliwym. W końcu stare powiedzenie, że lepszy przykład niż wykład nie powstało bez powodu. A co z pracą? Gdy pytasz o finanse i sprawy zawodowe i wypada 8 pucharów, przygotuj się na sukcesy, awans, podwyżkę, nowe zadania, które dadzą upust twojej kreatywności. Zdrowie dobre, poprawi się twój stan psychiczny. A jak mają się moje sprawy miłosne, pomyślisz. Cóż, karta przepowiada romans, miłe zaskoczenie ze strony partnera.

10 Pucharów znaczenie pozytywne

Dziesięć pucharów i ich rada – zobacz w końcu, jak dobre masz życie,. Porzuć swoje ideały, związane z gromadka dzieci chodzących jak w zegarku i posłusznego męża. Doceń to, co udało ci się osiągnąć.

10 Pucharów znaczenie negatywne

Negatywne znaczenie dziesiątki pucharów – jeśli nie zmienisz swojego postępowania, może czekać cię ogromne rozczarowanie, zdrada, zranienie.

10 Pucharów uczucia

10 Pucharów praca