2 Buław

2 Buław 1

Karta 2 Buław

Następna tajemnicza karta Arkan Małych, to 2 buław. Co oznacza, kiedy pojawi się w układzie? Czy te dwa kije, które przedstawia, wieszczą nam coś dobrego? Czy też przeciwnie? Zobaczymy!

Tarot 2 Buław wygląd

Karta ta najczęściej przedstawia dwie buławy, (lub dwa kije) a pomiędzy nimi postać, która patrzy przed siebie, a na plecach ma pelerynę. Zdarzają się też talie, w których karta 2 Buław przedstawia dwie bramy i jedną ścieżkę, która wiedzie w ich kierunku.

Karta 2 Buław znaczenie

Jak łatwo można się domyślić patrząc na wygląd karty, pierwsze znaczenie które przywodzi na myśl, to że będziemy musieli dokonać jakiegoś wyboru. Dwójka Buław mówi nam też o tym, że bez problemu uda nam się równomiernie rozłożyć energię na obie strony – może uda nam się pogodzić pracę ze szkołą bądź też życie rodzinne i zawodowe. Wszystko zależy od tego, jakie pytanie zostało zadane kartom.

2 Buław znaczenie pozytywne

W pozytywnym znaczeniu 2 Buław mówi nam, że pora na to, aby się zatrzymać i dokonać wyboru. A zanim to zrobimy, trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw, aby wybrać tą właściwą drogę. Na horyzoncie widać poprawę w pracy. Może pojawić się propozycja owocnej współpracy, czy nowy partner w interesach. W rozkładzie miłosnym, może zwiastować randkę, czy jakieś niezobowiązujące spotkanie.

2 Buław znaczenie negatywne

W znaczeniu negatywnym 2 Buław zwiastuje problemy w związku, kłótnie i spory. Osoby samotne ostrzega przed niewłaściwym ulokowaniem uczuć i nieszczęśliwą miłość. Dwójka Buław może również mówić o nieprzemyślanym działaniu, w efekcie którego nie będziemy zadowoleni. Karta ta może też ostrzegać nas przed negatywnym wpływem jakiejś osoby.

Karta dnia 2 Buław

Tarot 2 Buław uczucia

Karta 2 Buław praca