2 Denarów

2 Denarów 1

Karta 2 Denarów

Dwójka monet i jej znaczenie w tarcie pozostawia wiele miejsca na własne interpretacje. Dlaczego? Otóż dwójka denarów to obraz człowieka, który sam nie wie, w co najpierw włożyć ręce. Rozpoczyna kilka projektów, a finalnie nie udaje mu się ukończyć żadnego z nich. Ale jakie jeszcze ma znaczenie ta karta w różnych aspektach życie? Zobaczmy.

Tarot 2 Denarów wygląd

Na karcie dwójki monet widzimy mężczyznę w stroju żonglera, który bawi się dwoma denarami oplecionymi liną. Jego wyraz twarzy wskazuje, że nie skupia się na niczym innym. Widzi jedynie te dwie monety i żongluje nimi, podobnie jak planami, które zaczął człowiek.

Karta 2 Denarów znaczenie

Masz wiele pomysłów i planów, ale twoja niecierpliwa natura zawsze bierze górę i w efekcie niczego nie kończysz. Dwójka monet mówi również o dążeniu do celu kosztem innych. Ma na myśli wykorzystywanie ich, by osiągnąć to, czego pragniesz, po kosztach. Jednak w większości przypadków, twoje doświadczenie życiowe sprawia, że kilka marzeń uda ci się spełnić. Karta radzi, byś zaufał swojej intuicji i zbytnio się nie przepracowywał, bo zmęczenie obniża twoje wibracje i nie pozwala patrzeć jasnym umysłem na wytyczone sobie cele. Pamiętaj również, by stawiać sobie określone granice. Możesz realizować cele w ramach czasowych tak, by wszystkie projekty były dokończone. Nie łap przysłowiowych kilku srok za ogon.

2 Denarów znaczenie pozytywne

Dwójka monet i jej pozytywne znaczenie może oscylować wokół różnych aspektów życia. W miłości, karta ta radzi, by dokonać wyborów, korzystnych dla pytającego. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, możesz spodziewać się wielu zadań i czasochłonnych zleceń. Nie rzadko 2 denarów zwiastuje kłopoty finansowe, które zmuszą cię do przebranżowienia albo podjęcia kolejnego etatu. A co ma do powiedzenie w kwestii zdrowia? Przepowiada kłopoty z równowagą, nie tylko emocjonalną, ale również fizyczną. Rada ogólna: nie bój się chwycić wiatru w żagle i idź po swoje.

2 Denarów znaczenie negatywne

A co przepowiada odwrócona dwójka monet / denarów? Ostrzeżenie – nie wahaj się podejmować życiowych decyzji i płynąć pod prąd. W przeciwnym razie czeka na ciebie rozczarowanie.

Karta dnia 2 Denarów

Tarot 2 Denarów uczucia

Karta 2 Denarów praca