2 Mieczy

2 Mieczy 1

Karta 2 Mieczy

Masz jakiś pomysł lub plan, ale nie możesz się zdecydować, czy wcielić go w życie? W takim razie zapewne w układzie tarota pojawiła się dwójka mieczy. Czy oznacza ona coś jeszcze? Jak prawidłowo ją zinterpretować?

Tarot 2 Mieczy wygląd

Karta 2 mieczy, przedstawia kobietę, która ma zawiązane oczy. W prawej i lewej dłoni ma miecz. Krzyżuje je na wysokości piersi. Na jej tle widać morze lub jezioro. Sama postać na karcie wskazuje, że mamy do wyboru jakieś 2 opcje i chcemy losowo zdecydować, która z nich będzie lepsza.

Karta 2 Mieczy znaczenie

2 mieczy w tarocie to karta symbolizująca olśnienie i nagły przypływ pomysłów na życie. Jeśli pytasz kart o miłość, 2 chce ci powiedzieć, że musisz w końcu dokonać wyboru i poważnie porozmawiać ze swoim partnerem. Gdy chodzi o zdrowie, dotkną cię bóle głowy, choroby oczu i bolesna menstruacja. A co z pracą i finansami? Czy 2 ma coś do powiedzenia? Oczywiście. Zwiastuje pogorszenie sytuacji zawodowej, możliwe bezrobocie lub trudności ze znalezieniem pracy. Wyciek pieniędzy.

2 Mieczy znaczenie pozytywne

Dwójka mieczy i jej znaczenie pozytywne jest trudne do rozstrzygnięcia, ponieważ z jednej strony mówi o pomysłach, a z drugiej zwiastuje kłopoty. Z tego powodu, jej konkretne przesłanie można rozczytać, posiłkując się kartami. które z nią sąsiadują.

2 Mieczy znaczenie negatywne

Negatywne znaczenie dwójki mieczy to przede wszystkim zastój w życiu. Jakieś problemy na różnych jego płaszczyznach. To przede wszystkim pojawienie się w naszym życiu osoby dwulicowej, która chce nam zaszkodzić.

Karta dnia 2 Mieczy

Tarot 2 Mieczy uczucia

Karta 2 Mieczy praca