2 Pucharów

 

2 Pucharów 1

Karta 2 Pucharów

Dwójka kielichów lub też pucharów symbolizuje wstąpienie w relację, niekoniecznie miłosną, która będzie satysfakcjonowała dwie strony. Dlaczego? Każdy z was równo wniesie do tego związku. Będziecie nawzajem się uzupełniać i służyć sobie radą.

Tarot 2 Pucharów wygląd

W każdej talii kart tarota, dwójka kielichów może być przedstawiona inaczej. Najczęściej jednak widnieją na niej dwie postacie, kobieta i mężczyzna, w ślubnych strojach. Każda z nich trzyma w dłoniach swój kielich. Nad kielichami unosi się lew ze skrzydłami i jakby łączy dwa puchary w jedno.

Karta 2 Pucharów znaczenie

Dwójka kielichów to przede wszystkim uczucia związane z przyjaźnią i miłością. Opisuje również pragnienie bezpieczeństwa i dawania z siebie jak najwięcej dla drugiej osoby, jednocześnie oczekując w zamian tego samego. Jeśli 2 pojawi się w pytaniu o związek, symbolizuje nowe relacje. Może to być przyjaźń, związek lub zawarcie znajomości z bratnią duszą. Gdy zaś pytasz kart tarota o swoją zawodową przyszłość, dwójka kielichów przepowiada, że wkrótce twoje ambicje się spełnią, dostaniesz awans, podwyżkę, może też zapłatę za zlecenie, które wcześniej wykonałeś. Nie wykluczone również otarcie własnej firmy. Dla zdrowia zapowiada kłopoty z górnym układem oddechowym lub nerkami. By tego unikać, stosuj środki wzmacniające odporność.

2 Pucharów znaczenie pozytywne

Pozytywne znaczenie dwójki kielichów to odkrycie nowych relacji i znajomości, które cię uskrzydlą oraz pokażą aspekty twojej osobowości, o których do tej pory nie miałeś pojęcia. Musisz również wiedzieć, że ta karta to również zgoda i symbol wybaczenia. Jeśli masz z kimś zatargi, nie będzie lepszego momentu na poprawienie tej relacji.

2 Pucharów znaczenie negatywne

O negatywnym znaczeniu karty mówimy, gdy ta jest odwrócona. Wtedy dwójka kielichów jest odwrotnością jej pozytywnego znaczenia. Symbolizuje kłótnie, spory, nieporumienienia, gorzkie wyznania i żal. Żeby tego typu emocja nas nie truły, koniecznie jest chwilowe odcięcie się od spraw, które nam nie służą.

Karta dnia 2 Pucharów

Tarot 2 Pucharów uczucia

Karta 2 Pucharów praca