3 Buław

3 Buław 1

Karta 3 Buław

Trójka Buław, nazywana też 3 Kijów czy Pałek, mówi nam o tym, że nadszedł czas oczekiwania na sukces i rezultaty działań, które podjęliśmy w przeszłości. Co jeszcze zwiastuje, kiedy pojawi się w układzie? Czy ma dla nas tylko dobre wieści?

Tarot 3 Buław wygląd

Karta ta najczęściej przedstawia postać stojącą pomiędzy trzema kijami. Osoba ta jest ubrana w długą szatę, trzyma jeden z kijków i patrzy przed siebie. Są też talie, w których postać na karcie patrzy w kierunku statku. Kolorystyka karty może świadczyć o tym, że postać na niej ukazana patrzy w przyszłość z optymizmem i nadzieją.

Karta 3 Buław znaczenie

Główną symboliką tej karty jest pogodzenie się z przeszłością, a sprawy, które spędzały nam sen z powiek – zostały już w tyle. Trójka Buław mówi nam o tym, że pewien rozdział został już zamknięty i nadszedł czas, aby spojrzeć przed siebie. A na horyzoncie pojawiają się same pozytywne zdarzenia! 3 Buław zwiastuje zmiany w życiu, na które jesteśmy już gotowi, bo godząc się z przeszłością – pozbyliśmy się całego bólu i żalu, który nas blokował. Możemy więc śmiało wkroczyć w nowy etap.

3 Buław znaczenie pozytywne

Karta ta pojawiająca się w układzie, mówi o czekających nas zmianach. W rozkładzie miłosnym, osobom samotnym, zwiastuje nowy związek i koniec samotności. 3 Buław przekazuje, że koniec ze strachem i próbą ucieczki przed zaangażowaniem. Nadeszła pora, kiedy obawy po poprzednich złych doświadczeniach – odchodzą w niepamięć. Dla osób w związku, Trójka Buław również zwiastuje duże zmiany! Zaręczyny, ślub czy narodziny dziecka. Jako odpowiedź na pytania dotyczące spraw zawodowych, karta ta mówi o tym, że czekają nas sukcesy. Może awans czy zmiana pracy na lepszą – wszystko zależy od tego, jakie karty jej towarzyszą.

3 Buław znaczenie negatywne

Trójka Buław, jak każda karta w Tarocie ma też i negatywne znaczenie, kiedy pojawi się odwrócona, również zwiastuje zmiany, ale niestety na gorsze. Mówi o tym, że nadal tłumimy w sobie jakieś lęki i obawy z przeszłości, z jakichś powodów boimy się zaufać, i przez to nie potrafimy z optymizmem spojrzeć przed siebie. W zależności od kart jej towarzyszących, może też ostrzegać nas przed tym, że zbyt duża zuchwałość i arogancja mogą nas zgubić.

Karta dnia 3 Buław

Tarot 3 Buław uczucia

Karta 3 Buław praca