3 Denarów

3 Denarów 1

Karta 3 Denarów

Opisanie trójki monet nie przychodzi łatwo, ponieważ jej znaczenie jest w dużej mierze zależne od tego, o co zapytasz lub w jakiej sytuacji się znalazłeś. Nie jest to jednak niemożliwe, dlatego w skrócie, trójka denarów opisuje osobę, wyszkoloną w fachu i wykonującą zgodny z wyuczonym zawodem etat. Jednak, co ma do powiedzenie gdy pytasz o miłość, zdrowie albo o poradę? Przekonaj się.

Tarot 3 Denarów wygląd

Na karcie widzimy człowieka, który pochyla się nad czymś i oddaje przy tym rozmyślaniom. Nad nim, na ścianie wiszą trzy monety, które przypominają obrazek. W zależności od talii, jaką masz w swoim posiadaniu, osoba ta przebywa w komnacie, lub na karcie widnieją po prostu 3 pojedyncze denary. Jednak mimo różnic w wyglądzie kart, wszystkie 3 monet mają takie samo znaczenie.

Karta 3 Denarów znaczenie

Jesteś osobą dobrze wykształconą praktycznie lub umysłowo. Może to oznaczać, że skończyłeś studia w jakiejś dziedzinie i posiadasz dyplom oraz umiejętności to potwierdzające. Częściej jednak mówi o wyuczonym zawodzie, w którym jesteś mistrzem, i w którym pracujesz. Nie omieszkam nie dodać, że trójka monet ma również niebagatelne znaczenie, jeśli pytasz ją o uczucia i emocje. Wtedy wróży skrytość oraz uczciwe zamiary i chęć ciągłego rozmyślania o życiu. Możesz również mówić o pustce, która rozlewa się na serce człowieka, ponieważ ten czuje niemoc. Nie zapominaj, że pokłady energii są w tobie i przekuj swoje wady w zalety, by wieść w pełni satysfakcjonujące życie. Weź je we własne ręce i niczym zdolny gliniarz, ulep egzystencję, jakiej pragniesz w danej chwili. Twoje serce z pewnością doskonale ci w tym pomoże swoimi podpowiedziami. Nie wahaj się od czasu do czasu posłuchać intuicji.

3 Denarów znaczenie pozytywne

Trójka monet i jej pozytywne znaczenie obejmie w tym akapicie 3 główne dziedziny życia, o które najczęściej pytasz karty tarota. W miłości, karta ta radzi, by zatroszczyć się nie tylko o partnera, ale i o siebie. Bowiem bez pokochania własnej osoby nie mam mowy o prawdziwej miłości. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, przygotuj się na wiele pracy oraz zlecenia, których wykonanie przybliży się do awansu i osiągnięcia sukcesu A co ma do powiedzenie w kwestii zdrowia? Dwójka monet przepowiada, że aktywność fizyczna, warzywa oraz świeże soki i witaminy, pomogą ci utrzymać dobre zdrowie lub powrót do pełnej sprawności po chorobie. By dobrze odczytać tę kartę, zobacz jakie inne znajdują się obok niej.

3 Denarów znaczenie negatywne

A co przepowiada odwrócona trójka monet / denarów? Ostrzeżenie – lenistwo i arogancja oraz zbytnia pewność siebie mogą zburzyć to, co przez lata ciężko budowałeś.

Karta dnia 3 Denarów

Tarot 3 Denarów uczucia

Karta 3 Denarów praca