3 Pucharów

3 Pucharów 1

Karta 3 Pucharów

Karta, jaką jest trójka pucharów lub też kielichów, z pewnością zapowiada pytającemu jakieś wzniosłe i radosne wydarzenie, które sprawi, że jego nastrój ulegnie znacznej poprawnie. Osoba taka odzyska również wewnętrzną moc, a szczęście z chwili, przysłoni troski dnia codziennego. Ślub, narodziny, oświadczyny – wypatruj takich wiadomości w najbliższym czasie.

Tarot 3 Pucharów wygląd

Na karcie 3 kielichów możemy zobaczyć trzy postacie, zapewne kobiety – sądząc po strojach – ubrane w odświętne szaty. Stoją one w kółku, bardzo blisko siebie i trzymają w ręce puchary, którymi z całą pewnością wznoszą toast za jakąś wartą tego chwile. Wirują w tańcu i mają uśmiechnięte twarze.

Karta 3 Pucharów znaczenie

Jak już wcześniej napisałam, 3 kielichów zwiastuje jakieś święto rodzinne lub wiadomość albo też wydarzenie, które zmotywuje do urządzenia przyjęcia. Podczas niego, każdy będzie mógł oderwać się od codzienności i zatopić w radości tej wzniosłej chwili. Poza tym, 3 pucharów przepowiada, że nastanie taki czas w życiu pytającego, w którym odsunie ona na bok problemy doczesnego życia, by czerpać radość ze szczęśliwej odmiany losu. Sprawy zawodowe stabilne, nie będzie więcej pracy i wyzwań niż zwykle. Dead line raczej szybko nie zawiśnie ci nad głową. Gdy chodzi o miłość i sprawy osobiste, karta przekazuje pytającemu, że czeka go zauroczenie, może pojawi się chęć posiadania potomstwa lub sformalizowania obecnego związku. W kwestiach zdrowotnych, warto zwrócić szczególną uwagę na narządy płciowe, wybrać się do ginekologa lub zrobić ogólne badania diagnostyczne.

3 Pucharów znaczenie pozytywne

Radość, wzniosłe wydarzenie, które poprawi Ci humor. Trójka kielichów doradza także, by być tu i teraz i okazać wdzięczność za to, co do tej pory udało nam się zdobyć oraz osiągnąć.

3 Pucharów znaczenie negatywne

Odwrócona trójka pucharów zapowiada imprezę, suto zakrapianą alkoholem, wyrzuty sumienia, kac, może również obniżony poziom moralności. Zwiastuje nieplanowaną ciąże, kłopoty małżeńskie lub osobiste

Karta dnia 3 Pucharów

Tarot 3 Pucharów uczucia

Karta 3 Pucharów praca