4 Buław

4 Buław 1

Karta 4 Buław

Kolejną kartą Arkan Małych jest 4 Buław. Jej wygląd budzi same pozytywne emocje, przywodzi na myśl spokój i bezpieczeństwo. Czy rzeczywiście tak jest?

Tarot 4 Buław wygląd

Karta ta przedstawia cztery buławy, (kije) które tworzą kolumny, na których umieszczone jest zadaszenie, pod którym stoją dwie postacie, wyglądające, jakby były w trakcie świętowania. Tuż za nimi, widać tańczących ludzi, a w oddali możemy dostrzec mury zamku.

Karta 4 Buław znaczenie

4 Buław, która pojawi się w odpowiedzi na nasze pytanie, zwiastuje stabilne i bezpieczne życie. Wysiłki z przeszłości były podstawą do stworzenia solidnych fundamentów i nasze działania przyniosą oczekiwane rezultaty. Czwórka Buław mówi też o tym, że nadszedł właściwy czas na realizację swoich marzeń i planów. Karta ta to symbol nadziei na lepsze jutro.

4 Buław znaczenie pozytywne

Czwórka Buław to karta zwiastująca pewne zmiany, to efekty naszej pracy. Kiedy pojawi się w rozkładzie miłosnym, mówi o tym, że czeka nas powód do świętowania – zaręczyny czy ślub. Symbolizuje też założenie rodziny, szczęśliwe i poukładane życie. Czwórka Buław ma też dobre wieści dla osób samotnych! Oznacza koniec życia w pojedynkę i pojawienie się na naszej drodze kogoś, z kim uda się zbudować trwały związek. Karta ta to też pozytywna oznaka dla spraw zawodowych i finansowych – podwyżka czy może awans na lepsze stanowisko. Dla osób bez pracy, zwiastuje zmianę i podjęcie zatrudnienia.

4 Buław znaczenie negatywne

Kiedy 4 buław pojawi się odwrócona mówi o braku zdecydowania oraz o tym, że nie jesteśmy gotowi na to, by podjąć działania. W negatywnym aspekcie świadczy też o tym, że na efekty naszej pracy będziemy musieli jeszcze poczekać, bo z jakichś przyczyn wszystko się opóźni. W uczuciach zwiastuje problemy i konflikty w związku, a dla osób, które dopiero rozpoczynają związek – mówi o tym, że skutki tego romansu nie będą miłe.

Karta dnia 4 Buław

Tarot 4 Buław uczucia

Karta 4 Buław praca