4 Denarów

4 Denarów 1

Karta 4 Denarów

Z natury jesteś bojaźliwy i mało pewny siebie, dlatego właśnie 4 monet wypadła w twoim układzie. Zwiastuje ona nadejście szczęśliwym chwil, ale oczywiście nie za darmo. Być może musisz dokonać wyborów, które sprawią, że szczęście się do ciebie uśmiechnie. Nie zapominaj jednak, że te wybory mogą znacznie rzutować na inne kwestie twojego ja i z tego powodu potrzebne ci będzie wsparcie oraz intuicja. Co jeszcze czwórka monet ma ci do przekazania?

Tarot 4 Denarów wygląd

Karta jaką jest opisywana tutaj czwórka denarów, przedstawia mężczyznę siedzące na skale. Na sercu trzyma on monetę, którą czule przytula, i której strzeże. Na głowie również jest denar. Pod każdą stopą także posiada monetę. Ta karta to obraz osoby bojaźliwej, całym sercem czegoś strzegącej. Może być symbolem ciągłej obawy i determinacji do walki.

Karta 4 Denarów znaczenie

W twoim życiu królują pieniądze. Non stop chcesz mieć ich więcej, ponieważ zdobyte do tej pory bogactwa, nie są w stanie zapewnić ci spokoju ducha. Boisz się również o bezpieczeństwo finansów i swoje. Chcąc je sobie zapewnić, po prostu odłóż część sumy na lokatę i gromadź dalej. Karta czwórka monet ostrzega jednak przed zbytnią chciwością oraz przed materializmem. Mimo, że pieniądze są ważne w życiu, nie powinniśmy stawiać ich na piedestale. Jeśli więc pytasz tarota o przyszłość i w układzie pojawiła się ta karta, ostrzega ona i jednocześnie próbuje ci doradzić. Nie ignoruj jej. Porzuć obawy i z uśmiechem oraz chęcią dzielenia się, dalej gromadź swoje oszczędności. Jeśli kiedyś się przydadzą, zapewne sobie za to podziękujesz.

4 Denarów znaczenie pozytywne

Teraz nadeszła pora na poznanie wyroczni 4 monet, w zależności od tego, co chcesz wiedzieć. W miłości, czwórka monet włącza ci sygnał alarmowy. Jesteś w związku i czujesz, że stoi on w miejscu? W takim wypadku zacznij od przyjrzenia się sobie, ponieważ twoje emocje mogą stwarzać taką właśnie sytuację. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, czwórka denarów zwiastuje stabilizację, ale jednocześnie przekazuje, że twoje obawy o posadę lub majątek są nieuzasadnione. A co ma do powiedzenie w kwestii zdrowia? Wróży choroby kręgosłupa i bóle w jego okolicach.

4 Denarów znaczenie negatywne

A co przepowiada odwrócona czwórka monet / denarów? Ostrzeżenie – porzuć swoje lęki i skąpstwo. Nie tylko szkodzisz tym sobie, ale i bliskim.

Karta dnia 4 Denarów

Tarot 4 Denarów uczucia

Karta 4 Denarów praca