4 Mieczy

4 Mieczy 1

Karta 4 Mieczy

Za tobą pewien burzliwy okres w życiu. Teraz nadszedł czas na odpoczynek, posłuchanie wewnętrznego ja i przede wszystkim, otwarcie trzeciego oka. Nie możesz w nieskończoność gnać, musisz teraz ,,odespać”, by zregenerować siły i zdobyć nową energię.

Tarot 4 Mieczy wygląd

4 mieczy w Tarocie przedstawia mumię lub człowieka w trakcie spoczynku. Nad nim unoszą się miecze, które gotowe go przekłuć, gdy ten wystarczająco nie odpocznie i nie przestanie gonić. Tym człowiekiem możesz być ty. Daj sobie powiedzieć, że nadszedł czas na zregenerowanie sił.

Karta 4 Mieczy znaczenie

Czwórka mieczy ma kilka znaczeń, w zależności o pytanie, jakie skierowaliśmy do kart tarota. W kwestii uczuciowej, wskazuje na rozmyślanie nad sytuacją, w jakiej się znaleźliśmy. Odnalezienie sensu, dla którego tkwimy w związku. Może poważna rozmowa z partnerem? Jeśli pytasz o zdrowie, 4 mieczy wróży, że czeka cię przymusowy odpoczynek. Będzie on spowodowany wirusem lub niedomaganiem przez przemęczenie organizmu i umysłu. A co z pracą i finansami? Jeśli zachorujesz, będziesz przebywać na zwolnieniu. Jeśli jednak choroba nie wchodzi w grę, czeka cię wypowiedzenie lub urlop, który z góry przydzieli ci szefostwo.

4 Mieczy znaczenie pozytywne

Na pewno pozytywem czwórki mieczy jest czas odpoczynku i relaksu. Głębokich przemyśleń nad swoim życiem i dalszymi działaniami. Pod wpływem tego, możesz wpaść na różne ciekawe pomysły, które odmienią twój los.

4 Mieczy znaczenie negatywne

Negatywy to z pewnością zwolnienie z pracy lub choroba, która cię nawiedzi. Jednak ona ma na celu uświadomić ci, że ty i twoje zdrowie, zarówno to psychiczne, jak i fizyczne, również jest ważne, i nie możesz non stop zrzucać go na drugi plan.

Karta dnia 4 Mieczy

Tarot 4 Mieczy uczucia

Karta 4 Mieczy praca