4 Pucharów

4 Pucharów 1

Karta 4 Pucharów

Czwórka kielichów mówi, że znalazłeś się na takim etapie życia, w którym coś zaczęło cię uwierać. Mimo tego, że zgromadziłeś wystarczającą ilość dóbr, nie wiesz, jak je docenić tylko nie chcesz tego. Poza tym karta jest też symbolem walki ze sobą i wewnętrznego rozbicia.

Tarot 4 Pucharów wygląd

Na karcie możemy dostrzec mężczyznę, siedzącego w siadzie skrzyżnym pod drzewem. Obok niego stoją kielichy, ale on zdaje się nie chcieć wziąć ich do ręki, bo jego ręce również są skrzyżowane. Siedzi w pozycji zamkniętej, tak zwanej separującej. Ku jego obliczu, ktoś niewidoczny, wyciąga dłoń z kielichem.

Karta 4 Pucharów znaczenie

Czwórka pucharów mówi o tym, że osoba pytające nie jest zadowolona ze stanu posiadania, nie umie docenić tego, co ma, interesuje ją to, co może zdobyć, najlepiej kosztem innych. Karta przepowiada czas niepodjętych decyzji, znużenia i niezdrowej rutyny. W miłości trzeba liczyć się z monotonią. Jeśli zaś chodzi o sprawy finansowe, możesz spodziewać się również niechęci do wykonywania powierzonych ci obowiązków oraz braku motywacji. Zdrowie także nie będzie ci dopisywać, ponieważ da się we znaki brak apetytu, bóle kręgosłupa i problemy z układem trawiennym.

4 Pucharów znaczenie pozytywne

Czwórka kielichów w pozytywnym aspekcie przepowiada, że jeśli człowiek doceni to co ma, na pewno wkrótce odzyska choć częściową chęć do życia. Radzi również, by poszukać swojej drogi i inspiracji, dzięki czemu jego życie na nowo zyska sens.

4 Pucharów znaczenie negatywne

Odwrócona czwórka kielichów pokazuje twoją radość oraz chęć cieszenia się życiem i podejmowania ryzyka, kosztem innych osób.

Karta dnia 4 Pucharów

Tarot 4 Pucharów uczucia

Karta 4 Pucharów praca