5 Buław

5 Buław 1

Karta 5 Buław

Karta ta pojawiająca się w układzie budzi emocje. Z uwagi na to jak wygląda i co przedstawia, nie jest mile widziana. Ale… czy rzeczywiście jest się czego bać? Sprawdźmy to!

Tarot 5 Buław wygląd

Karta ta najczęściej przedstawia pięcioro ludzi, którzy walczą z kijami w rękach. Patrząc na nich nie da się stwierdzić, czy walczą oni między sobą, czy może stają w obronie wspólnego celu, przeciwstawiając się jednemu wrogowi.

Karta 5 Buław znaczenie

5 Buław oznacza walkę – w obronie swego zdania, swoich wartości. Może też symbolizować kłótnie i spory z innymi ludźmi z naszego otoczenia. Karta ta może też być symbolem walki, która toczy się w nas. Mówi o tym, że prowadzimy wojnę z natłokiem własnych myśli. Chcielibyśmy coś zmienić, podjąć jakieś kroki, ale nie umiemy ruszyć z miejsca. Czujemy się bezsilni przez to, że coś w środku nas blokuje i nie pozwala ruszyć, ale próbujemy z tym walczyć.

5 Buław znaczenie pozytywne

Pozytywny aspekt tej karty to śmiałość i ambicja, które pozwolą nam wygrać walkę, którą właśnie toczymy. Jeżeli pytamy o finanse i życie zawodowe, to Piątka Buław mówi nam o tym, że czeka nas jakaś rywalizacja w miejscu pracy, być może z konkurencją lub też będziemy musieli stoczyć „wojnę” o awans. Wszystko zależy od tego, jakie karty jej towarzyszą. W układzie miłosnym karta zwiastuje początek jakiegoś burzliwego okresu, coś zacznie się dziać. Osobom samotnym mówi o walce z własnymi słabościami i myślami, bo jasno wskazuje na to, że osoba pytająca jest w centrum uwagi, ma powodzenie u płci przeciwnej, ale z jakichś przyczyn ma jednak trudności z nawiązaniem znajomości.

5 Buław znaczenie negatywne

Karta w pozycji odwróconej mówi o narastających problemach, może zwiastować oszustwo, czy jakąś niezdrową rywalizację – w życiu uczuciowym czy zawodowym, zależy o, co pytamy. 5 Buław to też symbol agresji, przemocy oraz okrucieństwa.

Karta dnia 5 Buław

Tarot 5 Buław uczucia

Karta 5 Buław praca