5 Denarów

5 Denarów 1

Karta 5 Denarów

Decydując się na wróżbę z kart tarota, zazwyczaj chcemy wiedzieć, co czeka nas w przyszłości lub poznać przyczynę naszych problemów. Piątka monet to karta, która często wypada w rozkładzie, kiedy wpadamy w jakieś kłopoty. Zwiastuje nieszczęście i desperację człowieka. Ale czy jedynie smutne znaczenie ma Piątka denarów? Zobaczmy, co jeszcze chce nam przekazać.

Tarot 5 Denarów wygląd

Karta w zależności od talii, przedstawia udręczoną życiem i kłopotami kobietę. Jest ona odziana w stare i zniszczone ubrana, a gest schylonej głowy, i chusty na niej wskazuje, że się wstydzi. W tle maluje się obraz kościoła lub innego budynku z witrażem, na którym wisi pięć denarów. Kobieta na karcie wyciąga dłoń po pieniądze. Obok niej przechodzi chłopiec.

Karta 5 Denarów znaczenie

Piątka monet mówi przede wszystkim o poważnych problemach, jakie mają miejsce w życiu człowieka teraz lub miały w przeszłości. Może też zwiastować, że wkrótce pojawią się kłopoty. Poza tym Piątka denarów to karta przepowiadająca straty finansowe. Poważne ubytki pieniędzy lub swojego majątku. Często zapowiada utratę pracy, krach firmy albo padnięcie ofiarą oszustwa lub kradzieży. Oprócz tego, w zależności od pytania, wróży komornika lub osobę, która egzekwuje od pytającego należną zapłatę. Poza tym jest to karta zła i smutku. Przede wszystkim wewnętrznego rozdarcia, depresji i niechęci do życia. Jeśli 5 monet wypadnie w twoim układzie po poproszeniu tarota o radę, ten przekazuje, by nie obawiać się poprosić zaufanych osób o pomoc. Gdy z kolei chcemy zapytać Tarota o jakiegoś człowieka, karta radzi ci, by pomóc właśnie tej osobie.

5 Denarów znaczenie pozytywne

Na pewno chcesz wiedzieć, co 5 denarów ma do powiedzenie w różnych aspektach twojego życia. Jeśli chodzi o sprawy miłosne, przepowiada utratę zaufania i harmonii w związku. Kłopoty, być może rozstanie lub rozwód. Gdy mowa o zdrowiu, miej się na baczności. Mogą pojawić się dolegliwości związane z umysłem, emocjami i depresją. Nie lekceważ ich, ponieważ przez to wpadniesz w jeszcze większe załamanie. Jeśli zaś chcesz się zorientować, jakie będą ogólne nastroje w najbliższym czasie, przygotuj się na rozczarowanie. Piątka monet zwiastuje spotkania w szpitalu lub innym nieprzyjemnym miejscu.

5 Denarów znaczenie negatywne

A co przepowiada odwrócona Piątka monet / denarów? Światełko w tunelu – odzyskasz to, co do ciebie należało.

Karta dnia 5 Denarów

Tarot 5 Denarów uczucia

Karta 5 Denarów praca