6 Buław

6 Buław 1

Karta 6 Buław

Szóstka Buław nazywana jest też kartą zwycięstwa, jej pojawienie się w układzie przywołuje uśmiech na twarzy każdego pytającego. Sam jej wygląd napawa optymizmem. Jakie dokładnie znaczenie ma ta karta? Czy rzeczywiście przynosi same dobre wieści?

Tarot 6 Buław wygląd

Karta ta przedstawia uśmiechniętego mężczyznę, który dumny unosi obie ręce, w geście zwycięstwa. Za nim stoi tłum ludzi, na twarzach których malują się uśmiechy. W niektórych taliach przestawia ona mężczyznę na koniu, który zdaje się wracać w chwale, po wygranej bitwie. W tle widać ludzi, którzy świętują zwycięstwo razem z nim.

Karta 6 Buław znaczenie

Pierwsze skojarzenie, które przychodzi na myśl patrząc na 6 Buław to zwycięstwo i wygrana. Oznacza, że jesteśmy na dobrej drodze, aby osiągnąć swe cele i odnieść sukces. Może też zwiastować dobre nowiny i szczęśliwy powrót kogoś nam bliskiego. Ogólnie jest to bardzo dobra karta, która jest zapowiedzią dobrych wiadomości I różnych radosnych zdarzeń.

6 Buław znaczenie pozytywne

Szóstka Buław w pozytywnym znaczeniu zwiastuje same dobre nowiny, mówi o tym, że wszystkie problemy zostaną rozwiązane i nadchodzi czas, aby cieszyć się sukcesem. Oznacza też, że przezwyciężymy wszystkie negatywne siły oraz emocje, które do tej pory działały przeciw nam. W końcu z nimi wygramy i nastaną spokojne czasy. W rozkładzie miłosnym, osobom będącym w związku wieszczy bardzo dobry czas, wszystkie niejasności zostaną wyjaśnione, minie okres konfliktów i sporów. Dla osób samotnych, Szóstka Buław przewiduje pojawienie się wartościowego partnera, szczere i odwzajemnione uczucie. W interesach mówi o samych powodzeniach i dobrej passie.

6 Buław znaczenie negatywne

Kiedy w naszym układzie Szóstka Buław pojawi się odwrócona, nie zwiastuje dobrych wieści. Mówi o rozczarowaniu i porażce, zwycięstwie przeciwnika. W zależności od tego, jakie karty będą Jej towarzyszyć, zwiastuje przegraną i niepowodzenia.

Karta dnia 6 Buław

Tarot 6 Buław uczucia

Karta 6 Buław praca