6 mieczy

6 mieczy 1

Karta 6 mieczy

Szóstka Mieczy to w przeciwieństwie do Piątki, jest przyjazną kartą, która radzi, aby nie bać się zmian. Mówi o ciągłym postępie i dążeniu powoli do celu. Co jeszcze Szóstka Mieczy chce nam przekazać? Czy rzeczywiście to bardzo dobra karta jak na Miecze?

Tarot 6 mieczy wygląd

Szóstka Mieczy najczęściej przedstawia człowieka na łódce, która unosi się na spokojnej tafli wody. Razem z postacią, która wiosłuje, na łódce siedzą jeszcze dwie inne osoby, a na jej przodzie wbite jest sześć mieczy.

Karta 6 mieczy znaczenie

Szóstka Mieczy symbolizuje postęp oraz cel do którego powoli dążymy. Bez pośpiechu podążamy według wcześniej ustalonego planu, zostawiając wszystko za sobą. Z racji tego, że Miecze odpowiadają za stronę duchową człowieka, można więc pomyśleć, że karta ta mówi nam, że w końcu zostawiamy za sobą wszystko co było złe – czarne myśli czy wspomnienia. I ze spokojem podążamy do celu. Szóstka Mieczy to też zmiany w życiu – nowy związek, praca, przeprowadzka czy też odnalezienie nowego siebie. Wszystko oczywiście zależy od tego jakie pytanie zadajemy i jakie karty będą Jej towarzyszyć.

6 mieczy znaczenie pozytywne

W znaczeniu pozytywnym Szóstka Mieczy to zmiany na lepsze, zostawiamy w tyle wszystkie burze i w końcu wpływamy na spokojne wody w naszym życiu. W układzie miłosnym mówi o tym, że zostawiliśmy za sobą wszystkie bolące wspomnienia i jesteśmy gotowi na stworzenie związku, otwarcie się na coś nowego. Dla osób będących w relacji, Szóstka Mieczy to też dobra karta, bo zwiastuje jakieś dobre zmiany, może ślub? W układzie na finanse zwiastuje nową pracę czy też podniesienie kwalifikacji zawodowych.

6 mieczy znaczenie negatywne

Szóstka Mieczy odwrócona również zwiastuje zmiany, ale tym razem na gorsze. Jesteśmy na drodze, która przyniesie nam dużo problemów – czy to w życiu miłosnym czy zawodowym. Nasz wysiłek pójdzie na marne, a cel, który sobie wyznaczyliśmy przyniesie więcej strat niż zysków.

Karta dnia 6 mieczy

Tarot 6 mieczy uczucia

Karta 6 mieczy praca