6 Pucharów

6 Pucharów 1

Karta 6 Pucharów

6 kielichów tarot, oznacza, że nasza dusza za czymś tęskni. W dużej mierze może to być przeszłość, czasy dzieciństwa, które były dla nas szczególnie ważne i wracamy do nich pamięcią, by dodać sobie otuchy. 6 pucharów to także czerpanie szczęścia z tu i teraz, i dostrzeganie tego, co mamy, by jeszcze bardziej podbudować system własnej wartości.

Tarot 6 Pucharów wygląd

Na karcie 6 kielichów, widzimy dwójkę dzieci, prawdopodobnie jest to chłopiec i dziewczyna. Chłopiec podaje kielich dziewczynce. W pucharze znajduje się kwiat. U stóp dzieci da się dostrzec 4 inne puchary z kwiatami. Prawdopodobnie to właśnie wizerunek małych dzieci stoi za częściowym znaczeniem tej karty.

Karta 6 Pucharów znaczenie

Szóstka kielichów oznacza, że podzielenie się z kimś życzliwością oraz okazanie współczucia może pomóc nam odnaleźć radość z życia. Karta radzi, by zdjąć różowe okulary i przestać oceniać przez nie otaczającą cię rzeczywistość. Jeśli pytasz kart o miłość, przygotuj się na wybaczenie, poprawę więzi rodzinnych i poważną, ale budującą rozmowę z bliską osobą. Gdy zaś chodzi o pracę i sprawy związane z finansami, 6 kielichów przepowiada, że zaczniesz czerpać radość ze swojej pracy, ale tylko pod względem samorealizacji, a nie dużych pieniędzy. One zejdą w tym momencie życia na dalszy plan. Możesz mieć problemy zdrowotne, które dotyczą płodności oraz chorób dziedziczonych genetycznie.

Co on do mnie czuje 6 kielichów — miłość karmiczna, połączenie na zasadzie przeznaczenia. Jesteście dla siebie stworzeni i macie szansę na poważny i pełen miłości związek. Kiedy facet nie jest do końca zaangażowany, nie oznacza to, że nie myśli o Tobie w kategoriach partnerki na całe życie. 6 kielichów w uczuciach wróży, że jego zachowanie jest podyktowane bojaźnią przed odrzuceniem. Masz więc dwa wyjścia – zrobić pierwszy krok lub po prostu cierpliwie poczekać. Ostatecznie jednak, gdy chcemy wiedzieć, co on do mnie czuje i wychodzi 6 kielichów, karty mówią: będzie to związek trwały, ale na początku trudny.

6 Pucharów znaczenie pozytywne

6 kielichów jako karta pozytywna i doradzająca, chce ci powiedzieć, że życzliwość i cierpliwość zacznie popłacać. Sugeruje, by całą przeszłość pozostawić za sobą i skupić się na tu i teraz.

6 Pucharów znaczenie negatywne

Negatywne znaczenie szóstki pucharów – twoja próżność może stać się powodem większości problemów.

Karta dnia 6 Pucharów

Tarot 6 Pucharów uczucia

Karta 6 Pucharów praca