7 Buław

7 Buław 1

Karta 7 Buław

Po Szóstce Buław, która symbolizowała zwycięstwo i radość z wygranej, przyszedł czas na Siódemkę, która przypomina nam, że radość nie trwa wiecznie. Nadchodzi czas, kiedy trzeba stawić czoła zazdrości i innym przeszkodom. Co jeszcze zwiastuje nam 7 Buław, kiedy pojawi się w układzie?

Tarot 7 Buław wygląd

Siódemka Buław najczęściej przedstawia człowieka, który trzyma w rękach kij i zdaje się być gotowy do walki. Możliwe też, że szykuje się do obrony przed atakiem innych. Na co warto zwrócić uwagę w wyglądzie karty, to buty mężczyzny. Prawy, jest z innej pary, niż lewy. Być może założył coś, co miał pod ręką, bo musiał szybko stanąć do walki, gdyż niebezpieczeństwo zaskoczyło go.

Karta 7 Buław znaczenie

Siódemka Buław mówi nam, że po wygranej mogą pojawić się kłopoty, musimy być gotowi na to, że coś lub ktoś będzie próbował sprzysięgnąć się przeciwko nam. Ostrzega nas, że być może będziemy zmuszeni stanąć w obronie swoich interesów, racji czy wartości – wszystko zależy od tego, z jakim pytaniem zwracamy się do kart. Karta ta radzi nam, aby zebrać w sobie siły i przygotować się na różne przykre niespodzianki. Nie oznacza to, że jesteśmy na przegranej pozycji! Bo 7 Buław nie wskazuje na to, że skończymy tę walkę, jako przegrani.

7 Buław znaczenie pozytywne

Siódemka Buław w pozytywnym znaczeniu symbolizuje odwagę i chęć do walki. Przekazuje nam, że dzięki wytrwałości uda nam się odnieść sukces. Pytając o życie zawodowe, karta ta przepowiada, że czeka nas trudna przeprawa z biurokracją lub jakieś problemy ze współpracownikami. W układzie miłosnym mówi nam o tym, że do związku może będą próbowały wtrącać się jakieś osoby trzecie i będziemy musieli stanąć przeciw nim. Jednak uda nam się wygrać, dzięki odwadze i determinacji.

7 Buław znaczenie negatywne

Odwrócona 7 Buław, zwiastuje kłótnie i problemy, brak siły na walkę z nimi. W układzie miłosnym mówi o problemach w związku i zazdrości – partnera czy osób z otoczenia. Być może ktoś nam zazdrości udanego związku i będzie próbował nam zaszkodzić? Wszystko zależy od tego, jakie karty towarzyszą Siódemce.

Karta dnia 7 Buław

Tarot 7 Buław uczucia

Karta 7 Buław praca