7 Denarów

7 Denarów 1

Karta 7 Denarów

Jesteś na dobrej drodze do tego, by w końcu zacząć wieść pełne harmonii życie. Niczego ci nie brakuje, a plany, jakie poczyniłeś w tym celu wkrótce się zrealizują, a ty odetchniesz. Oczywiście to nie jedyne znaczenie Siódemki monet. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie sprawdź poniżej, co jeszcze 7 denarów chce ci powiedzieć. Nie rozczarujesz się.

Tarot 7 Denarów wygląd

Na 7 monet widzimy człowieka, który stoi na polu lub łące. Właśnie skończył ciężką pracę i za chwilę odpocznie, oczekując w cierpliwości na efekty swoich działań. Na stosie roślin plasuje się 7 denarów.

Karta 7 Denarów znaczenie

7 monet zazwyczaj wypada w układach dla osób dojrzałych, które nie są już na dorobku i życie ich doświadczyło. Oznacza, że nie muszą zajmować się pielęgnowaniem bogactwa i pracy, bo mają wystarczająco środków na utrzymanie się. Oddając się odpoczynkowi i pasją, nie tylko tym przyziemnym, ale również duchowym. Może także zwiastować pojawienie sie osoby, która pomoże nam odejść w cień i nareszcie zharmonizować swoje życie oraz zdrowie. Ale to oczywiście nie jedyne znaczenie 7 monet w kartach tarota arkan małych.

7 Denarów znaczenie pozytywne

Jeśli pytasz kart o miłość, związki i relacje rodzinne, 7 denarów przepowiada, że nadejdzie czas na poważne rozmowy z partnerem lub członkami rodziny. Jeśli wasze relacje do tej pory nie były najlepsze, przez takie posunięcie jest wielka szansa na ich poprawę. A co z pracą oraz sprawami materialnymi? Możesz odczuwać wypalenie zawodowe, ponieważ zbyt długo zajmujesz się jednym rodzajem pracy. Czas na zmiany, aczkolwiek twoja sytuacja finansowa jest na tyle stabilna, że nie musisz przez kilka miesięcy podejmować żadnego etatu, tylko nareszcie odpocząć z czystym sumieniem. Zdrowie według Siódemki monet, a raczej jego brak, zmusi cię do wykonania  badań kontrolnych. Kobiety mogą spodziewać się wieści o ciąży albo również dolegliwości ze strony układu rozrodczego. Nie lekceważ problemów i udaj się do lekarza.

7 Denarów znaczenie negatywne

A co przepowiada odwrócona 7 monet / denarów? Ostrzeżenie – zaniechaj inwestowania pieniędzy, ponieważ taki krok, w najbliższym czasie, nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Karta dnia 7 Denarów

Tarot 7 Denarów uczucia

Karta 7 Denarów praca