7 Pucharów

7 Pucharów 1

Karta 7 Pucharów

Sytuacje, które mają miejsce w twoim życiu, coraz bardziej cię przytłaczają. Siódemka kielichów zapowiada również, że czeka na ciebie podjęcie jakiejś bardzo istotnej decyzji życiowej, ale ty nie będziesz gotowy na ten krok. Kielichy w tarocie to karty opowiadające o psychice człowieka i przeszłości, więc 7 pucharów to właśnie jedna z takich wróżb. Co jeszcze ma nam do powiedzenia? Co ciekawego przepowiada?

Tarot 7 Pucharów wygląd

Karta przedstawia człowieka, który stoi do nas plecami. Przed nim widzimy 7 kielichów, w których znajdują się przedmioty. Patrząc na kartę można odnieść wrażenie, że puchary to wybór, jakiego musi dokonać ten człowiek. Jest niezdecydowany, mimo oferowanych mu bogactw. Może to właśnie ty?

Karta 7 Pucharów znaczenie

Siódemka kielichów mówi psychice i problemach związanych z odpowiedzialnością oraz podejmowaniem decyzji. Przepowiada, że te dwie kwestie są twoją piętą Achillesową. Bardzo trudno ci przygotować się do zmian i nowych sytuacji. W miłości jesteś skłonny do popadania w skrajne uczucia – wielka miłość, zazdrość i na koniec nienawiść. W sprawach zawodowych nie układa się za dobrze, ponieważ nie wiesz, jaka praca, by mogła cię naprawdę usatysfakcjonować. Możesz tkwić na etacie, który nie spełnia twoich oczekiwań. Zdrowie także ulegnie pogorszeniu. Przygotuj się na grypę jelitową albo przeziębienie.

7 Pucharów znaczenie pozytywne

Rada od 7 kielichów – staw czoła problemom i zdobądź się na odpowiedzialność i ryzyko. Tylko to pomoże ci pokonać strach przed podejmowaniem decyzji. Jeśli zastosujesz się do rad, wkrótce twoje życie przyjmie inny, na pewno lepszy dla ciebie, bieg wydarzeń.

7 Pucharów znaczenie negatywne

Negatywne znaczenie siódemki pucharów – złudzenia i fantazje, zaślepienie przeszłością.

Karta dnia 7 Pucharów

Tarot 7 Pucharów uczucia

Karta 7 Pucharów praca