8 Buław

8 Buław 1

Karta 8 Buław

Ósemka Buław uważana jest za jedną z bardziej oczywistych kart Arkan Małych i niektórzy ludzie twierdzą, że nie niesie za sobą żadnego głębszego przesłania. Patrząc na jej wygląd, można przecież jasno stwierdzić, że mówi o energii i gwałtownych zmianach. Czy to jedyne znaczenie tej karty?

Tarot 8 Buław wygląd

Najczęściej 8 Buław przedstawia osiem kijów, które wznoszą się w kierunku nieba, a dookoła nich latają ptaki. Warto zwrócić uwagę na to, że czubki buław zdobią kule, od których bije blask. Są też talie, w których karta ta przedstawia 8 pałek, które zdają się być w ruchu. Być może są one rzucone przez kogoś z niesamowitą siłą.

Karta 8 Buław znaczenie

Ósemka Buław zwiastuje przypływ energii, która napędzi nas do działania i realizacji celów. Karta symbolizuje ruch i jakieś szybkie działanie. W niedalekiej przyszłości doczekamy efektów czegoś, co już rozpoczęliśmy, a co to będzie, zależy od tego, o co pytaliśmy. Może też mieć odniesienie do naszych myśli, które osiągnęły taki etap, w którym są niezwykle produktywne.

8 Buław znaczenie pozytywne

Ósemka Buław w pozytywnym znaczeniu to bardzo szybki rozwój sytuacji, to ogromna siła, która napędza nas do działania. Sugeruje nam, że uwolniliśmy się od czegoś, co nas ograniczało i teraz dynamicznie ruszamy przed siebie. W rozkładzie miłosnym, osobom samotnym, wróży gotowość na związek lub namiętny romans. Dla osób będących w związkach, zwiastuje zmiany! Może zajście w ciążę czy ślub. Ósemka Buław w układzie na finanse, świadczy o tym, że czeka nas burzliwy okres, pełen pracy i zakończenia problemów.

8 Buław znaczenie negatywne

Ósemka Buław w negatywnym znaczeniu, czyli wtedy, kiedy w układzie pojawia się odwrócona, zwiastuje zastój – w interesach czy związku. Mówi o niepewności, braku odwagi do podjęcia jakichkolwiek działań. Może też wskazywać na wyrzuty sumienia.

Karta dnia 8 Buław

Tarot 8 Buław uczucia

Karta 8 Buław praca