8 Denarów

8 Denarów 1

Karta 8 Denarów

Robisz to, co kochasz, masz przed sobą cel i za wszelką cenę do niego dążysz. To wstępna interpretacja karty 8 monet w tarocie. Ale co jeszcze możemy się dowiedzieć, patrząc na nią? Na pewno tego, że trud popłaca i ciężka praca wkrótce zaowocuje. Jeśli właśnie znalazłeś się na rozstaju dróg, pamiętaj, że wybór zawsze jest trudny, ale intuicja dobrze podpowiada – nie rezygnuj z tego, co możesz osiągnąć.

Tarot 8 Denarów wygląd

Wizerunek karty to mężczyzna siedzący na drewnianej ławie i wykuwający pentagramy na monetach. Przed nim stoi drewniany pal, na którym wiesza każdą starannie wykutą monetę. W sumie denarów na karcie jest 8, tyle, ile wynosi numer tej karty tarota.

Karta 8 Denarów znaczenie

8 monet w tarocie ma wiele znaczeń, ale głownie mówi o ciężkiej pracy i trudzie, jaki w nią wkładamy. Nie pomija również satysfakcji, jaką daje nam zajęcie, którym się trudnimy. Jeśli 8 denarów pojawia się w naszym układzie tarota, może symbolizować nas samych, czyli osobę pytającą, lub człowieka, na temat którego chcemy się czegoś dowiedzieć. W obydwu przypadkach przekazem karty jest rada oraz dokładny obraz tej osoby. Co więc ma do powiedzenia? Ósemka monet to persona pełna zapału do pracy. Nie boi się rozmaitych zajęć, a jeśli te sprawiają jej radość, dostaje skrzydeł, by robić coś z jeszcze większym zaangażowaniem. To też skryta dusza, która nie ufa za bardzo. Jest na dystans, choć zyskuje przy bliższym poznaniu.

8 Denarów znaczenie pozytywne

Jeśli pytasz kart o miłość, związki i relacje rodzinne, 8 denarów przepowiada, że musisz więcej pracy włożyć w ten związek. Nie rób nic kosztem rodziny tylko postaraj się bardziej, bo druga osoba daje  z siebie za wiele. Oczywiście możesz prychnąć i powiedzieć, że robisz za 4, ale spróbuj spojrzeć na sprawy z perspektywy. Może nie chcesz widzieć starań? A co z pracą oraz sprawami materialnymi? Przygotuj się na nowe wyzwania, których w najbliższym czasie nie będzie brakowało. Jest szansa na przekucie pasji w pracę zarobkową. Zdrowie według Ósemki monet da się we znaki, bo powrócą załagodzone kiedyś problemy.

8 Denarów znaczenie negatywne

A co przepowiada odwrócona 8 monet / denarów? Ostrzeżenie – porzuć próżne ambicje oraz cele. Patrz jasno w przyszłość. Wybaczaj. W przeciwnym razie będziesz musiał spłacić karmę.

Karta dnia 8 Denarów

Tarot 8 Denarów uczucia

Karta 8 Denarów praca