8 Pucharów

8 Pucharów 1

Karta 8 Pucharów

Czasami życie pisze scenariusze, na które nie do końca jesteśmy gotowi. Z biegiem czasu wychodzi nam to jednak na dobre, mimo że początki tego nie zapowiadały. To właśnie symbolizuje karta, jaką jest ósemka mieczy lub pucharów. Mówi o nowych celach i planach, które wyznaczamy, porzucając stare. Dlaczego tak się dzieje? Co jeszcze ta karta arkan małych ma nam do powiedzenia?

Tarot 8 Pucharów wygląd

Na karcie widnieje księżyc w pełni, jezioro i wyspa. Patrząc na nią uważnie można dojść do wniosku, że za wędrowcem, jezioro odcina od niego porzucone kielichy, które w rzeczywistości mogą symbolizować twoje plany lub cele życiowe. W pewnym momencie, tak jak ten wędrowiec, odwracasz się od niech, bo na horyzoncie pojawiają się nowe możliwości działania.

Karta 8 Pucharów znaczenie

Ósemka kielichów opowiada o twojej intuicji, która gra pierwsze skrzypce, jeżeli chodzi o podejmowanie decyzji. Gdy ktoś cię nie zna, może uznać, że jesteś osobą niestabilną emocjonalnie, ponieważ masz sto pomysłów na minutę i naprawdę kreatyny umysł. To sprawia, że twoje życie nie jest nudne, ale czasami zbyt szybkie i nerwowe, więc miewasz ataki paniki, lęki, przelotne depresje lub bezsenne noce. Jeśli chodzi o miłość, ósemka mieczy oznacza, że pragniesz czegoś nowego, obecny związek nie daje ci satysfakcji i szukasz przygód, które zapełnią twoje puste serce na tyle, by zapomnieć o tym, co było. Praca maluje się w kolorowych barwach, bo nowe pomysły zostaną w końcu docenione.

8 Pucharów znaczenie pozytywne

Ósemka kielichów radzi, że twój los odmieni się na pozytywny, gdy pozostawisz obecne życie i plany dla czegoś innego, co od dawna chodzi ci po głowie i gra w duszy. To na pewno okaże się dla ciebie dobre. Sam dostrzeżesz to z dłuższej perspektywy czasu.

8 Pucharów znaczenie negatywne

Negatywne znaczenie ósemki pucharów – podjęcie nie dobrych decyzji i życie tym, co przeminęło z wiatrem.

Karta dnia 8 Pucharów

Tarot 8 Pucharów uczucia

Karta 8 Pucharów praca