9 Buław

9 Buław 1

Karta 9 Buław

Dziewiątka Buław, zwana też 9 Kijów czy Pałek, to karta, która ostrzega przed czekającymi pułapkami i zaleca, aby zachować czujność. Zwycięstwo jest już blisko, ale czy nic nie pokrzyżuje naszych planów?

Tarot 9 Buław wygląd

9 Buław najczęściej przedstawia mężczyznę, który nieufnie spogląda w bok. W rękach trzyma kij i zdaje się, że jest gotów, by móc go w każdej chwili użyć. Można wywnioskować, że postać ta, jest przygotowana do tego, by w razie konieczności znów stanąć do walki, w obronie nie tylko swojej, ale też każdego, kto za nim stoi.

Karta 9 Buław znaczenie

Wygląd karty wiele mówi o jej znaczeniu – brak zaufania i postawa obronna, to dwie główne interpretacje 9 Buław. Co jeszcze się za nią kryje? Kiedy pojawi się w układzie to zaleca, aby zachować czujność. Karta ta symbolizuje osobę, która wiele przeszła i wyniosła z przeszłości jakieś złe doświadczenia, które sprawiły, że stała się bardzo ostrożna, i ciężko jej zaufać komukolwiek. W zależności od tego, jakie pytanie było zadane – może ona symbolizować nas samych lub kogoś z naszego otoczenia.

9 Buław znaczenie pozytywne

Dziewiątka Buław w pozytywnym aspekcie mówi o sile i determinacji w dążeniu do celu, ale z zachowaniem przy tym ostrożności. Pojawiająca się w układzie miłosnym symbolizuje czas, kiedy dochodzimy do siebie po jakichś złych wydarzeniach z przeszłości, być może jest to okres po zakończeniu nieudanego związku. Osobom samotnym mówi o tym, że boją się z kimś związać, bo obawiają się odrzucenia i zranienia. Osoby będące w związku ostrzega przed narastającymi problemami, ale jednocześnie mówi też, że jeszcze nie wszystko jest stracone.

9 Buław znaczenie negatywne

Odwrócona 9 Buław mówi o wypaleniu, braku siły i chęci do tego, aby podjąć jakieś działania. Karta ta w negatywnym znaczeniu mówi o porażce i rezygnacji z dążenia do ustalonego celu. W zależności od tego, jakie karty jej towarzyszą, może też zwiastować chorobę.

Karta dnia 9 Buław

Tarot 9 Buław uczucia

Karta 9 Buław praca