9 Denarów

9 Denarów 1

Karta 9 Denarów

Czas na pracę i żmudne zabieganie o dobra materialne niezbędne do życia, minął. Teraz 9 monet każe rozkoszować się tym, na co w ostatnim czasie tak ciężko pracowałeś. Porzuć wielkie cele i plany, bo w głębi duszy sam wiesz, że najwyższy czas na rozkosz ciała, i ducha oraz spokój. Nie ma sensu zaczynać od nowa i wyznaczać nowego, bo to się nie uda, gdy uprzednio nie zbierzesz sił, i porządnie nie docenisz tego, co już masz.

Tarot 9 Denarów wygląd

Na karcie widnieje piękna kobieta, odziana w kwiecistą suknię. Na głowie ma czapkę, coś w rodzaju turbanu. Na jej lewej dłoni zasiada kolorowy i egzotyczny ptak. Osoba ta przebywa w cudownym ogrodzie. Pod nią jest 9 denarów, jeden trzyma pod dłonią, ale ma się wrażenie, że są one ze sobą połączone, a ona nimi włada niczym mieczem. Są jej podporządkowane.

Karta 9 Denarów znaczenie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze Dziewiątka monet ma do powiedzenia, koniecznie zapytaj tarota o przyszłość. Gdy to uczynisz, ten powie, że czas na relaks i podsumowanie dotychczasowego okresu życia. Radzi, by spojrzeć na nie z boku. Wtedy z pewnością na własne oczy zobaczysz, jak wiele udało ci się zdobyć przez życie i nie ma sensu chcieć jeszcze, bo wtedy przysłonisz to, co już masz. Z 9 monet płynie też solidna nauka wdzięczności do wszechświata i okazania jej. Być więc tu i teraz, ciesz się chwilą, uśmiechnij się szeroko i daj sobie nareszcie moment, na odrobinę lenistwa i luksusu.

9 Denarów znaczenie pozytywne

Jeśli pytasz kart o miłość, związki i relacje rodzinne, 9 denarów przepowiada, że nadszedł czas na zadbanie o swoje życie miłosne. Jeśli jesteś w związku, pielęgnuj go starannie, doceń partnera i dziel z nim swoje szczęście. Dla samotnych to idealny okres na poszukiwanie bratniej duszy. A co z pracą oraz sprawami materialnymi? Praca zejdzie na daleki plan, bo zdobyte przez życie dobra, dają ci możliwość, by wieść dobre życie, pełne pięknych chwil i odrobiny luksusu. Inwestuj część pieniędzy, by nie martwić się o zabezpieczenie dalszej przyszłości. Zdrowie według Dziewiątki monet jest w dobrej formie. Zechcesz zadbać o swoją urodę i umysł. Zapisz się na jogę.

9 Denarów znaczenie negatywne

A co przepowiada odwrócona 9 monet / denarów? Ostrzeżenie – strzeż swoich pieniędzy, bo ktoś będzie chciał ci je odebrać. Miej oczy szeroko otwarte.

Karta dnia 9 Denarów

Tarot 9 Denarów uczucia

Karta 9 Denarów praca