9 Pucharów

9 Pucharów 1

Karta 9 Pucharów

Czyż nie pragniemy od życia stabilizacji i obfitości? W głębi duszy na pewno. Dlatego dziewiątka pucharów próbuje ci powiedzieć, byś czerpał radość z dotychczasowych osiągnięć, jakie masz w swoim życiu i korzystał z dóbr, które udało ci się zgromadzić. Ostrzega jednak przed zbyt próżnym zapatrzeniem na swoje dokonania, ponieważ to może sprawić, że nie będziesz widział wad, na którymi warto popracować, by osiągnąć od życia jeszcze więcej. Czy to jednak wszystko, co 9 pucharów przepowiada? Bynajmniej.

Tarot 9 Pucharów wygląd

Karta przedstawia świetnie ubranego mężczyznę, który jest zadowolony i dumny. Świadczy o tym mowa jego ciała i postawa, jaką przyjął podczas siedzenia na ławie. Za nim znajduje się 9 kielichów, które z pewnością są przeznaczone dla niego i zawierają w sobie rozmaite napitki oraz posiłki.

Karta 9 Pucharów znaczenie

Karta, jaką jest 9 pucharów oznacza że jesteśmy na takim etapie życia, w którym odczuwamy zadowolenie i satysfakcje. Pławimy się w swoich osiągnięciach, możemy więc popaść w próżność i zbytnie zadowolenie z siebie. Przez to przysłaniamy sobie swoje wady, które bez wypracowania na zalety, utrudniają nam życie oraz relacje z innymi ludźmi. Nasza obfitość jest wielka, ale umysł zamroczony dostatkiem wkrótce ucierpi i popadniemy w depresję lub problemy finansowe. Przez swoje zachowanie, możemy także odczuwać odsunięcie się od nas partnera, brak powodzenia w miłości i utratę zaufania naszych przyjaciół. Gdy zaś pytasz o zdrowie, 8 pucharów przepowiada otyłość, choroby spowodowane nadwagą, czyli skutki uboczne objadania się. Chcesz wiedzieć, co czeka cię w pracy? Karta wróży, że los ci sprzyja i możesz zdobyć intratne propozycje.

9 Pucharów znaczenie pozytywne

Dziewięć pucharów i ich rada – zrób sobie jakąś przyjemność, ale nie pław się w niej zbyt długo, by nie stać się próżnym i zbyt pewnym siebie człowiekiem.

9 Pucharów znaczenie negatywne

Negatywne znaczenie dziewiątki pucharów – twoja zarozumiałość i brak ogłady jest przyczyną wielu problemów nie tylko w życiu i relacjach, ale i w głębi twojej duszy.

Karta dnia 9 Pucharów

Tarot 9 Pucharów uczucia

Karta 9 Pucharów praca