As Buław

as buław uczucia tarot

Karta As Buław

Po kartach Arkan Wielkich, zaczynają się Arkana Małe, które rozpoczynają się od Buław. Buławy w Tarocie symbolizują energię, która drzemie w każdym z nas i wskazują, w jaki sposób możemy tę energię wykorzystać. Buławy symbolizują żywioł Ognia, dlatego też większość kart jest w odcieniu czerwonym.

Tarot As Buław wygląd

As Buław w Tarocie najczęściej przedstawia dłoń, która dzierży buławę (pałkę lub kij). W niektórych taliach jest ona przyozdobiona szlachetnymi kamieniami i otacza ją czerwone światło. Są też talie, w których buława przedstawiona jest na tle błękitnego nieba. A dłoń, która ją trzyma, wychodzi z chmury.

Karta As Buław znaczenie

Karta ta pojawiająca się w układzie, zwiastuje dobre zmiany w życiu. Energia, która była w nas uśpiona, teraz zaczyna się budzić, dając nam siłę do tego, aby podjąć właściwe kroki i zacząć działać.

As Buław znaczenie pozytywne

As Buław, który pojawia się w rozkładzie tarota, zwiastuje nam same dobre rzeczy! Nadszedł kres stresujących sytuacji i pojawiła się w nas jakaś nowa energia, która pobudza do działania. Wskazuje nam, aby dać sobie szansę, poddać się impulsowi i jak to się mówi, iść za ciosem. W układzie miłosnym As Buław, dla osób samotnych, ma dobre wieści! Oznacza on bowiem, że wkrótce pojawi się nowe uczucie, które może przerodzić się w poważny związek. Dla osób, które są w związku, sugeruje, że nadszedł lepszy okres, w którym pozytywna energia sprawi, że uczucie to rozkwitnie na nowo.

As Buław znaczenie negatywne

Jak każda karta, również As Buław ma znaczenie negatywne. Kiedy pojawi się w układzie w pozycji odwróconej, nie ma dla nas tych dobrych wiadomości. Cel, który obraliśmy zdaje się, że prowadzi donikąd, gdzieś popełniliśmy błąd, a cała energia nas opuszcza. W zależności od tego, jakie karty są obok, może też świadczyć o chorobie lub wypadku.

Karta dnia As Buław

Tarot As Buław uczucia

Karta As Buław praca