As Denarów

As Denarów 1

Karta As Denarów

Arkana małe i monety to część kart tarota, które oscylują wokół rzeczy materialnych i finansów każdego człowieka. Pora więc na sprawdzenie, jakie jest znaczenie karty As monet / denarów. Czy to rzeczywiście jedynie pieniądze? Czy w końcu los w tej kwestii się do mnie uśmiechnie? Zobaczmy!

Tarot As Denarów wygląd

Karta przedstawia dłoń, na której leży ogromna moneta. Na denarze wyryty jest pentagram, symbol pięciu żywiołów, czyli powietrza, ognia, wody, ziemi i duszy. Pod dłonią, da się zauważyć łąkę, góry, bramę prowadzącą do lasu lub ogrodu. W końcu monety w tarocie związane są mocno z żywiołem ziemi, czyli ze wszystkim, co naturalne.

Karta As Denarów znaczenie

Być może w końcu chcesz zmienić coś w finansowej dziedzinie życia. Na to wyraźnie wskazuje fakt, że as monet pojawił się w układzie. Z jednej strony pragniesz nowych szans na zdobycie pieniędzy, w końcu chcesz spełnić swoje ambicje, przekwalifikować się lub zmienić zawód. Z drugiej zaś obawiasz się, że zostaniesz materialistą. Bynajmniej. Karta zachęca, idź śmiało w tym kierunku, ponieważ okaże się on dla ciebie naprawdę opłacalny. Gdy pytasz o miłość, as denarów przepowiada też coś w tej kwestii. Na pewno możesz liczyć na to, że w końcu coś zmieni się między tobą, a drugą połówką na lepsze. Single czeka poznanie drugiej osoby, po długim czasie samotnego i smutnego, z tego powodu, życia. A co ze zdrowiem? Czy mi sprzyja? Wróżba Asa monet – dobre wyniki badań i ciąża, która przebiegnie bez komplikacji.

As Denarów znaczenie pozytywne

Pozytywne znaczenie asa denarów i jednocześnie jego porada, wskazówka na dalszą drogę życia – chwyć ster życia, idź za głosem serca i realizuj plany, które obrałeś. Te przekują się w spełnione marzenia oraz w pełni satysfakcjonujące cię życie.

As Denarów znaczenie negatywne

A co przepowiada odwrócony As denarów? Ostrzeżenie – nie bądź zbyt skąpy i próżny. Dziel się.

Karta dnia As Denarów

Tarot As Denarów uczucia

Karta As Denarów praca