As Pucharów

As Pucharów 1

Karta As Pucharów

Nasze życie każdego dnia tworzą emocje i różnego rodzaju uczucia. To właśnie as kielichów w tarocie je symbolizuje. Jeśli więc pytasz karty o poradę lub po prostu, chcesz poznać swoją przyszłość, as pucharów mówi o grze uczuć, która wpływa na twoje życie oraz decyzje, jakie podejmujesz. Co jeszcze ta karta chce ci powiedzieć?

Tarot As Pucharów wygląd

W zależności od tego, z jakiej talii kart wróżysz, as kielichów może być przedstawiony jako wielki puchar, z którego wylewa się woda, lub który ktoś dzierży w dłoni. To symbol uczuć, które wylewają się z duszy człowieka, znajdują ujście, bo za dużo się ich skumulowało.

Karta As Pucharów znaczenie

Karta As Pucharów w tarocie oznacza przede wszystkim nagły przypływ uczuć i emocji. Niekoniecznie tych pozytywnych. Dobra wiadomość jest taka, że możemy je kontrolować. Poza tym kielich to też symbol przyjaźni, radości i intuicji oraz wyższej świadomości, różnych przeczuć. W miłości as kielichów przepowiada nową miłość i zauroczenie lub nawet zakochanie. Jeśli chodzi o zdrowie, karta mówi, że to czas na planowanie ciąży lub przypływ płodności. Gdy zaś pytasz o finanse i swoją karierę zawodową, as pucharów zwiastuje sukcesy i przypływ nowych pomysłów, które mogą zaowocować otworzeniem własnego biznesu.

As Pucharów znaczenie pozytywne

W pozycji prostej, as kielichów odpowiada ze nasze emocje, które siedzą głęboko ukryte. Mogą być pozytywne i negatywne, w zależności od sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Z tego powodu puchary w tarocie należy interpretować razem z kartami sąsiadującymi. Tylko takie rozumienie, pozwoli trafnie zbadać przyszłość.

As Pucharów znaczenie negatywne

Gdy as kielichów jest odwrócony, zwiastuje niepokoje, ataki paniki, lęki, wewnętrzne rozdarcie i choroby umysłowe związane z emocjami, i odczuwaniem.

Karta dnia As Pucharów

Tarot As Pucharów uczucia

Karta As Pucharów praca