Giermek Buław (Paź Buław)

Czy wiesz, że karta ta znana jest też jako: Paź Pałek, Paź Kijów, Giermek Kijów, Księżniczka Różdżek, Giermek Pałek, Giermek, Paź, Walet, Księżniczka i Cesarzowa Salamander, Księżniczka Świecącego Płomienia, Róża z Pałacu Ognia.

Giermek Buław (Paź Buław) 1

Karta Giermek Buław (Paź Buław)

W tarocie Paź Buław zapowiada początek czegoś nowego i jakieś wyzwanie. Jeśli więc stoisz przed wyborem, na pewno decyzja, jaką podejmiesz, będzie słuszna, gdyż Paź Giermek mówi tylko o miłych sprawach. Nie bój się ryzyka, a bardzo dużo na tym zyskasz.

Tarot Giermek Buław (Paź Buław) wygląd

Karta przedstawia Giermka, który w prawej ręce trzyma kij. Oczywiście dokładny obraz karty jest zależny od tego, jaką talię mamy w swoim posiadaniu.

Karta Giermek Buław (Paź Buław) znaczenie

Karta Paź Giermek Buław w tarocie oznacza zmiany życiowe, które mogą się poważnie na nas odbić. Pilnujmy więc, by zaczynać tylko nowe i intratne sprawy. Nie ma sensu pokładać swojej energii w działaniach, które sporo nas kosztują, a w rzeczywistości to prowadzi nas jedynie do utopii.

Wyznaczajmy swoje cele, ale nigdy nie kosztem dobrego samopoczucia. Słuchajmy swojej intuicji i bądźmy pewni, że dzięki temu dobrze na tym wyjdziemy. W zależności, o co pytamy karty, niesie też niedobre przesłanie.

Może zwiastować problemy z układem odpornościowym, więc lepiej zapobiegajmy i zacznijmy brać witaminę C lub udajmy się na badania profilaktyczne. Jeśli zaś chodzi o sprawy sercowe, Paź buław opisuje, że nasz związek będzie się rozwijał, a osoby o stanie wolnym mogą liczyć na ciekawe znajomości, które wkrótce zaowocują.

Giermek Buław (Paź Buław) znaczenie pozytywne

W znaczeniu pozytywnym czekają na nas wyzwania, które wzbogacą nas pod każdym względem. Sprawią, iż będziemy mogli piąć się na szczyt i przede wszystkim pokażemy się swoim wrogom, jako osoby nieustraszone.

Giermek Buław (Paź Buław) znaczenie negatywne

Karta odwrócona może chcieć nam przekazać, że tym razem lepiej nie ryzykować i postawić tylko na sprawdzone rozwiązania. Strzeż się też obgadywania innych i plotek, ponieważ może to być dla Ciebie nożem w plecy w przyszłości. W końcu nigdy nie wiadomo, z kim naprawdę (sic!) rozmawiamy.

Karta dnia Giermek Buław (Paź Buław)

Tarot Giermek Buław (Paź Buław) uczucia

Karta Giermek Buław (Paź Buław) praca

Inne karty: