Giermek Denarów

 

Giermek Denarów 1

Karta Giermek Denarów

Jak sama nazwa wskazuje ta karta w tarocie mocno wiąże się ze sprawami finansowymi. Chcesz dowiedzieć się, czy czeka Cię zysk, czy może strata? Jak dalej potoczy się Twoje życie? Wszystko zależy od tego, o co pytasz kartę, dlatego w tym opisie dokładnie poznasz znaczenie pazia monet.

Tarot Giermek Denarów wygląd

Karta Pazia monet w tarocie, przedstawia mężczyznę, który trzyma w rękach jakąś monetę. Nie wiadomo, jaka jest jej wartość. Widać, że ogląda ją z każdej strony, mimo że ma inne denary w zasięgu dłoni.

Karta Giermek Denarów znaczenie

Karta Pazia monet oznacza, że czeka nas jakaś suma gotówki, ale nie możemy być tego pewni w stu procentach. Możesz szykuje się jakaś podwyżka w pracy, wygrana lub spadek. Wszystko zależy, o co dokładnie pytamy i w jakim czasie ma stać się dana rzecz.

Następnie kartę można interpretować jako nowy plan na życie, który gdzieś tam rozpatrujemy z tyłu głowy, ale nie chcemy dać mu wyjść na światło dzienne. Pora w końcu się przełamać, ponieważ paź zachęca nas do działania i chwycenia życie w ręce. Nie dajmy się zwieść insynuacjom innych, lecz inwestujemy w siebie.

W miłości Paź oznacza kłótnie, ale wkrótce wszystko wyjaśni się między partnerami. Z kolei praca i kariera pójdą w dobrym kierunku pod warunkiem, że nie będziemy stać w miejscu i odejdziemy z obecnej posady, która nas nie satysfakcjonuje.

Giermek Denarów znaczenie pozytywne

Idą zmiany i jak naprawde chcemy wiee zyskac musimy się do nich dostosować. Bez tego ani rusz. Poza tym warto również poradzić się doświadczonej i zaufanej osoby, ponieważ ona na pewno wie, co będzie dla nas najlepsze. Nie słuchajmy zazdrosnych podszeptów ludzi znajomych. Idźmy za swoją intuicją, bo to popłaca.

Giermek Denarów znaczenie negatywne

Kiedy Paź monet w naszym układzie będzie odwrócony, musimy przygotować się na straty finansowe oraz wiele problemów związanych z gotówką. Kradzież lub zwolnienie z pracy albo obniża pensji. Poza tym kłótnie z partnerem dla tle finansowym będą nieuniknione.

Karta dnia Giermek Denarów

Tarot Giermek Denarów uczucia

Karta Giermek Denarów praca

Inne karty: