Giermek Mieczy

Giermek Mieczy 1

Giermek Mieczy karta dnia

Giermek Mieczy tarot

Możemy mieć teraz problemy i bardzo często oraz intensywnie analizujemy każdy swój krok z przeszłości. Z jednej strony chcemy rozwiązania, a z drugiej nie wiemy, że takie nieświadome lub czasem i świadome myśli działają na nas bardzo destrukcyjnie. Nasza inteligencja jest tak duża, że z pewnością stawimy czoła problemom.

Karta Giermek Mieczy wygląd

Karta Paź mieczy przedstawia Giermka, który dzierży miecz. W zależności od talii kart tarota, jaką posiadamy, na przeciwko niego może stać kukła pełniąca rolę przeciwnika.

Giermek Mieczy co oznacza?

Paź mieczy oznacza, że przed nami intensywny czas, który przyda się by rozruszać myśli i zacząć poważnie podchodzić do spraw związanych z naszą przyszłością. Nie będzie bowiem lepszego momentu niż ten, kiedy nasza intuicja jest na tak dobrym poziomie. Nie myślmy jednak za wiele negatywnie, ponieważ to przysłoni nam nasz prawdziwy cel i sprawi, że możemy nierealnie patrzeć w przyszłość, lub snuć jakieś niestworzone wizje. W miłości to czas na poważne rozmowy. Dla singli na wybór partnera i zaprzestanie krótkotrwałych romansów, które tylko szkodzą nam, i naszemu sercu. A co z kasą? Czy jest szansa na jakieś pieniądze?

Giermek Mieczy znaczenie pozytywne

Jeśli chodzi o gotówkę Paź mieczy ostrzega przed zbyt pochopnymi zakupami lub innymi przedsięwzięciami, które mogą  nas narazić na duże straty finansowe. Poza tym warto wiedzieć, że miecz może oznaczać walkę na przykład o awans. Często też okazuje się, że możemy dostać lepszą pracę i przyjdzie nam się zmierzyć z walką z innymi, na spotkaniu rekrutacyjnym.

Giermek Mieczy znaczenie negatywne

Kiedy karta jest odwrócona, zazwyczaj oznacza to, że nie chcemy dać naszym myślom dojść do głosu i sami rzucamy sobie kłody pod nogi. Wiele osób za bardzo analizuje innych, a nie ma odwagi zmierzyć się samodzielnie z własnymi myślami i realnymi oczekiwaniami, które płyną z naszego wnętrza, i serca. Czas na zmiany. Paziu, weź miecz i walcz o spełnienie swoich marzeń!

Giermek Mieczy uczucia

Giermek Mieczy praca