Giermek Pucharów

 

Giermek Pucharów 1

Karta Giermek Pucharów

Ta karta bez względu na pytanie jakie jej zadamy symbolizuje człowieka, który był, jest lub będzie w jakiejś części naszego życia. Jest to osoba wrażliwa, pełna młodości i wigoru. Nie ma doświadczenia życiowego, ale będzie kimś ważnym w naszym życiu.

Tarot Giermek Pucharów wygląd

Tak jak zawsze o tym wspominam, czyli zależy od od talii. Zazwyczaj jest to młody chłopiec, który ma spokojne spojrzenie i bardzo delikatne rysy twarzy.

Karta Giermek Pucharów znaczenie

Na początku omówimy jej znaczenie w stosunku do rady. Jeśli zapytaliśmy karty co począć, jak dalej potoczy się nasz los, Paź radzi, by zastopować i nie chcieć osiągnąć wszystkiego na raz. Obiecuje nam, że zauważenie drobnych przyjemności i czerpanie z nich radości to klucz do odnalezienia swojej drogi życiowej.

W miłości zaskoczą nas pozytywne zmiany. Mogą to być oświadczyny lub znalezienie partnera i stały związek. Może nawet narodziny dziecka w rodzinie. Co do spraw zawodowych giermek kielichów przekazuje, że otrzymamy nową propozycję zatrudnienia lub nadarzy się okazja do awansu, czy wstąpienia na nowe stanowisku.

A co ze zdrowiem? Warto uważać na nasze myśli, ponieważ mogą one wpędzić nas w stany depresyjne lub lęk. Nie zapominajmy, by uważać na wirusy, nie trudno bowiem o załapanie kataru lub lekkiego przeziębienia, które wytrąci nas z rytmu.

Giermek Pucharów znaczenie pozytywne

Nie da się ukryć, że karta niesie za sobą same dobre przesłania, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym. Winniśmy więc wykorzystać ten dobry czas i postarać się lekko odetchnąć. Nie ma wskazań, by o coś walczyć i zabiegać, więc możemy lekko odpuścić i poświęcić odrobinę czasu sobie. Pamiętajmy też, że Paź może być symbolem dobrej rady od osoby, która jest dla nas ważna i chce dla nas dobrze.

Giermek Pucharów znaczenie negatywne

Zazwyczaj jeśli karta jest odwrócona mówi wtedy o człowieku, który może nas otruć swoją złą energią. Jest to osoba zawistna, która ma różne kaprysy i lubi dołować innych. Może tylko udaje, by zwrócić na siebie swoją uwagę? Z całą pewnością też szkodzi, więc miejmy się na baczności.

Karta dnia Giermek Pucharów

Tarot Giermek Pucharów uczucia

Karta Giermek Pucharów praca

Inne karty: