Król Buław

 

Król Buław 1

Karta Król Buław

Król Buław kojarzy się z potęgą i silą. Jednak w rzeczywistości oznacza on, przede wszystkim, zachęcanie innych do działania i dodawanie im siły, a nie przejawianie jej wobec ludzi. Poza tym, karta doradza ryzyko. W końcu, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Tarot Król Buław wygląd

Na karcie widnieje Król zasiadający na złotym tronie i w prawej ręce dzierżący buławę, czyli kij lub pałkę. Na jego skroniach jest złota korona. Pięknie ubrany, spogląda w prawo. Może wypatruje swoich poddanych lub osoby, która potrzebuje jego pomocy?

Karta Król Buław znaczenie

Król Buław opisuje nasze życie, jako pole walki o lepsze jutro. Chce nam powiedzieć, że mamy dużo siły, którą możemy spożytkować dla swoich korzyści. Jeśli szukamy odpowiedzi na kluczowe dla nas pytanie, podpowiada, że w naszym otoczeniu znajduje się osoba, która może nam pomóc w dojściu do celu, jaki obraliśmy.

Jeśli pytamy o pracę, Król Buław zwiastuje sukcesy, nowe zadania, która wyłonią nasze talenty, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia. W sprawach zdrowotnych, przepowiada powrót do sił po chorobie lub czasowej niemocy. Chcesz wiedzieć, co dalej z twoim życiem uczuciowym? Król Buław przekazuje, że podjęcie ryzyka i wkroczenie w związek się opłaci, bo ten zaowocuje prawdziwą miłością.

Król Buław znaczenie pozytywne

Jeśli w naszym rozkładzie Król Buław widnieje w pozycji prostej, niesie same dobre przesłania. Przede wszystkim podnosi cie na duchu i mówi, że twoja siła jest w stanie stawić czoła przeciwnością, które będą spotykać cię na drodze do celu lub spełnienia marzenia. Bez względu na to, o co pytasz, Król doradza posłuchać swojego głosu lub poradzić się zaufanej osoby.

Król Buław znaczenie negatywne

Negatywne znaczenie Króla Buław? Jeśli pytasz o siebie, przedstawia cię jako osobę, której nic nie pasuje, która ciągle chce więcej i nie potrafi na nic czekać. Gdy zaś pytasz o czyjeś intencje wobec ciebie, karta ostrzega przed taką osobą.

Karta dnia Król Buław

Tarot Król Buław uczucia

Karta Król Buław praca

Inne karty: