Król Denarów

 

Król Denarów 1

Karta Król Denarów

Właśnie rozpocząłeś intratną współpracę lub podjąłeś nową pracę i zastanawiasz się, jak ci pójdzie? Czy decyzja, którą podjąłeś była dobra? Król denarów to odpowiedzi na twoje pytania, głównie związane z finansami i karierą. Co chce ci przekazać? Może ma dla ciebie radę lub ważne ostrzeżenie?

Tarot Król Denarów wygląd

Król w bogato zdobionej szacie, zasiada na tronie. Na głowie ma koronę, która jest wysadzana kamieniami szlachetnymi i złotem. W ręce trzyma monetę. Cała jego postawa oraz zarys sylwetki sugeruje, że ma we władaniu finanse i jest bogatym oraz roztropnym władcą.

Karta Król Denarów znaczenie

Może oznaczać samego pytające lub osobę, którą on zna albo wkrótce pozna. Będzie to człowiek, który pomoże mu zdobyć wymarzoną posadę, piąć się po szczeblach kariery lub zdobyć gotówkę. Na pewno do persona godna zaufania. Poza tym król monet mówi, że wszystkie twoje decyzje finansowe się powiodą i wkrótce zobaczysz efekty swojej ciężkiej pracy, której się nie boisz.

W miłości zwiastuje szczęśliwy czas na szukanie partnera. Osoby będące w związkach, będą musiały pogodzić się z delegacją partnera lub przeprowadzką całej rodziny do miejsca, w której czeka na nie lepsza praca i bogatsze życie, nie tylko pod względem finansowym.

Król Denarów znaczenie pozytywne

Cierpliwość popłaca, a efekty, które będą widoczne po czasie oczekiwania na pewno pozytywnie cię zaskoczą. Nie obawiaj się więc, że ciągnące się dni w oczekiwaniu na sukces mogą nastręczać ci czarnych myśli. Na pewno wizja dużej ilości gotówki i zakupu czegoś o czym marzysz cię podbuduje.

Król Denarów znaczenie negatywne

Karta ma negatywny wydźwięk, tylko gdy pytasz o to, jaka jest ważna dla ciebie osoba. Wtedy może zaskoczyć cię fakt, że to człowiek pozbawiony cierpliwości, płytki i ponury. Myśli tylko i wyłącznie o sobie.

Karta dnia Król Denarów

Tarot Król Denarów uczucia

Karta Król Denarów praca

Inne karty: