Król Pucharów

Król Pucharów 1

Karta Król Pucharów

Król kielichów to kolejna karta opisująca nasze emocje, obawy i uczucia w stosunku do innych. Może nas ostrzegać, może dać radę lub symbolizować osobę, o którą pytamy. Dzięki temu poznamy swoją przyszłość i dowiemy się, czy warto inwestować w daną relację.

Tarot Król Pucharów wygląd

Na karcie widzimy króla w koronie. Zasiada na wielkim tronie. W ręku trzyma złoty kielich. Oczami wyobraźni można dostrzec, że pod tronem płynie woda.

Karta Król Pucharów znaczenie

Król pucharów oznacza nasze emocje. Jest symbolem empatii i okazywania innym współczucia. To człowiek, który potrafi wczuć się w sytuację drugiej osoby. Dzięki temu ma wielu przyjaciół oraz zawsze pomocne rady, które dla innych są bezcenne. Król pucharów w kontekście finansowym zwiastuje ustabilizowanie się sytuacji zawodowej lub znalezienie kreatywnej posady, w której będziesz tworzył. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, możesz spodziewać się chorób związanych z wydalaniem płynów ustrojowych. A co w miłości?

Król Pucharów znaczenie pozytywne

Pozytywny aspekt tej karty w sprawach sercowych, informuje o poznaniu kogoś, kto nadaje z nami na tych samych falach. To symbol przyjaciela, oddanej nam osoby, z którą łączą nas wspólne zainteresowania. Poza tym, król pucharów informuje o tym, że sprawy finansowe przybiorą pozytywny obrót.

Król Pucharów znaczenie negatywne

Nie chcemy pokazywać swoich emocji i próbujemy je tłumić. Przez to możemy wydawać się osobami zgorzkniałymi. Nie wychodzi nam też w życiu, dlatego karta radzi, by wyrzucić z siebie bagaż życiowych doświadczeń.

Karta dnia Król Pucharów

Tarot Król Pucharów uczucia

Karta Król Pucharów praca