Królowa Buław

 

Królowa Buław 1

Karta Królowa Buław

Królowa Buław to karta w tarocie, która reprezentuje kobietę pewną siebie i nadto namiętną. Uwielbia błyszczeć i wszędzie, gdzie się pojawi emanuje seksem oraz uwodzi. To właśnie ta Pani, w pięknym stroju i nienagannym makijażu. Zawsze ma coś do powiedzenia w wszyscy ją podziwiają. Reprezentuje kobietę, jako mocną płeć, która potrafi wiele.

Tarot Królowa Buław wygląd

Karta przedstawia piękną kobietę w mocnym makijażu. Dystyngowana, pewna siebie, jej twarz emanuje nietuzinkową urodą i mnóstwem seksapilu. Może to też być osoba z koroną na głowie i siedząca na pięknym tronie. Zazwyczaj jej wyraz twarzy jest zimny i nieufny.

Karta Królowa Buław znaczenie

Królowa Buław w tarcie to walka i siła. Chęć osiągania i brania. Mówi o tym, że niczego się nie boimy i chcemy iść do przodu mimo przeszkód, jakie mogą pojawiać się na naszej drodze. Pokazuje, że chcieć znaczy móc, a najlepiej do tego celu wykorzystać swoje kobiecie predyspozycje.

Jeśli pytasz o osobę, karta mówi o kobiecie, której pragnie, i którą podziwia każdy mężczyzna. Jeśli pytasz o radę, królowa przekazuje Ci, że masz potencjał do walki z różnymi przeciwnościami losu i nie warto go porzucać. Wykorzystaj to i odkryj swoją wewnętrzną siłę, by walczyć o swoje.

Królowa Buław znaczenie pozytywne

Pozytywne znaczenie Królowej buław to z całą pewnością wielka moc i siła, którą można wykorzystać do działania na własną korzyść. Poza tym oznacza ona również pokłady energii, ukryte w głębi nas, które jeszcze nie wyszły na światło dzienne, a wykorzystanie ich jest najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, by wieść dobre życie.

Królowa Buław znaczenie negatywne

Negatywne znaczenie Królowej buław to na pewno depresja i zanik sił oraz woli walki. Może też oznaczać, że mocarna kobieta ma nad nami władzę, a my jesteśmy pod jej wpływem.

Karta dnia Królowa Buław

Tarot Królowa Buław uczucia

Karta Królowa Buław praca

Inne karty: