Królowa Denarów

 

Królowa Denarów 1

Karta Królowa Denarów

Nie ma chyba piękniejszej karty w tarocie arkan małych, niż właśnie królowa monet. Pokazuje piękno daje nadzieję i same dobre przesłania. Ale jaką radę chce ci przekazać? Co wiąże się z pojawieniem tej karty w układzie?

Tarot Królowa Denarów wygląd

Na karcie widnieje urodziwa kobieta, w pięknej sukni, która siedzi na tronie, jak to w końcu każda królowa. W dłoniach trzyma monetę, której z wielkim zainteresowaniem się przygląda. W tle może widnieć przyroda lub inne piękne okoliczności, w zależności od posiadanej przez nas talii.

Karta Królowa Denarów znaczenie

Jeśli znalazłeś się w dobrej sytuacji finansowej masz szansę podzielić się swoimi dobrami z innymi, ale również powinnaś chętniej przyjmować wszystkie prezenty i komplementy, bo nikt tak jak ty, w tym momencie na to nie zasługuje.

Jako osoba, o którą pytamy, królowa przedstawia postać o szczerych intencjach i wysokiej wrażliwości na piękną. To dobry człowiek, któremu z czystym sumieniem możesz w pełni zaufać.

Królowa Denarów znaczenie pozytywne

Ciesz się tym, co masz i nie oczekuj więcej, po prostu złap chwile, doceń piękną i rzeczy materialne, jakie posiadasz. Nie wymagaj więcej, a same piękne wydarzenia same do ciebie przywędrują. W miłości możesz być pewien tej drugiej osoby. Wasze uczucie jest dobrze ugruntowane i pewne.

W pracy czeka cię awans lub wynagrodzenie powyżej tego, jakie do tej pory otrzymywałeś. Możesz liczyć na kierownicze stanowisko. Ogólnie, karta mówi, że nareszcie twoje życie się ustabilizuje i możesz spokojnie przeżyć najbliższy czas, jeśli jednak będziesz doceniać to co masz i przestaniesz krytycznie patrzeć na inne kwestie, które kiedyś w twoim życiu nie dawały ci spokoju.

Królowa Denarów znaczenie negatywne

Możliwe problemy ze zdrowiem, szczególnie płodnością lub utrzymaniem ciąży u kobiet. Uważaj też na kręgosłup i stawy, ponieważ mogą one wymagać pomocy lekarskiej. Masaże i ruch na świeżym powietrzu dobrze ci zrobią. Jeśli karta jest odwrócona, na twojej drodze pojawi się skąpiec lub samolub. Może też czekać cię spotkanie z manipulantem.

Karta dnia Królowa Denarów

Tarot Królowa Denarów uczucia

Karta Królowa Denarów praca

Inne karty: