Królowa Mieczy

 

Królowa Mieczy 1

Karta Królowa Mieczy

Twoje przedsięwzięcia są już we władaniu Królowej mieczy, która doskonale się nimi zajmie. Z tego powodu możesz oddać się innym celom, ale nadal z tylu głowy pamiętaj, by być gotów na spełniające się marzenia. Wszelkie i znaki i wskazówki, które spotkasz na swojej drodze podziel na dwa. Nie zawsze bowiem białe jest białe, a czarne czarne.

Tarot Królowa Mieczy wygląd

Na karcie, widzimy Królową, która zasiada na tronie. Tron jest bogato zdobiony,rzeźbiony. Na głowie Królowej spoczywa piękna korona, a w lewej dłoni, miecz. Królowa kieruje rękę do przodu, zachęca, by podejść i powierzyć jej swoje troski oraz zamierzenia. W zależności od talii, królowa może siedzieć w chmurach.

Karta Królowa Mieczy znaczenie

Karta chce ci powiedzieć, że jeśli w życiu masz ciężkie chwile, możesz powierzyć swoje troski energii i wszechświatowi lub zwierzyć się komuś, komu ufasz. Dzięki temu nie tylko będzie ci lżej, ale może i znajdziesz nowe rozwiązania, ktoś podpowie ci znakomity pomysł. W odpowiedzi na pytania dotyczące pracy Królowa mieczy zwiastuje sukcesy, awanse lub otwarcie się wrót wymarzonej kariery zawodowej.

W sprawach sercowych ostrzega przed kobietą dominą, która może zauroczyć mężczyznę i kierować nim, wbrew jego woli. Zdrowie, o które pytasz, będzie wystawione na próbę, ponieważ czeka cię wizyta u dentysty, urologa lub neurologa.

Królowa Mieczy znaczenie pozytywne

A co pozytywnego ma do przekazania Karta Królowej Mieczy? Przygotuj się na lekki czas, w którym nie spadnie na ciebie za dużo obowiązków. Wręcz przeciwnie. Zyskasz okazję do oddania się swojej pasji oraz poszerzenia horyzontów. Nie omiń takich okazji, a umiejętności, które zdobędziesz teraz dzięki wiedzy, jaką możesz posiąść w wolnym czasie, zaowocują w przyszłości.

Królowa Mieczy znaczenie negatywne

Strzeż się odwróconej Królowej Mieczy, gdyż przepowiada ona pojawienie się w twoim życiu złej kobiety. Będzie to osoba wyniosła, którą szybko poznasz, nie tylko po sposobie ubierania się, ale i wypowiedziach, czy stylu bycia.

Karta dnia Królowa Mieczy

Tarot Królowa Mieczy uczucia

Karta Królowa Mieczy praca

Inne karty: