Królowa Pucharów

 

Królowa Pucharów 1

Karta Królowa Pucharów

To kobieta, która zawsze radzi dobrze, ma w sobie ogromne pokłady szczerego współczucia. Nigdy nie wiesz, kiedy spotkasz ją na swojej drodze, ale jeżeli już się pojawi, to z pewnością zaprosi cię do swojego życia i zawsze będzie pomocna oraz szczerze zainteresowana tym, co dzieje się u ciebie. Nigdy nie odmawia pomocy bliskim jej sercu osobom.

Tarot Królowa Pucharów wygląd

Na tronie zasiada pięknie wystrojona kobieta. To królowa z koroną na głowie. W ręce ma puchar. Dzięki swojej łagodnej twarzy i takiemu samemu usposobieniu, na pewno wysłuchuje właśnie poddanych. Wskazuje na to kierunek w jakim patrzy i współczucie, które maluje się na jej obliczu.

Karta Królowa Pucharów znaczenie

Królowa kielichów oznacza przede wszystkim intuicję i wrażliwość, którą masz w sobie. Gdy zatem pytasz o to, co dalej zrobić, jakie działania należy podjąć, możesz być pewien, że twoje drugie ja doskonale ci pomoże. Posłuchaj więc swojego wewnętrznego głosu.

Królowa radzi, by dać życiu płynąć swoim rytmem, bo wkrótce okaże się, że czeka na ciebie naprawdę przyjemna niespodzianka. W życiu zawodowym szykują się kreatywne projekty, w których to ty będziesz grać pierwsze skrzypce.

Królowa Pucharów znaczenie pozytywne

Pozytywne znaczenie tej karty to z całą pewnością poznanie nowej osoby, która pomoże ci w rozwiązaniu różnych sytuacji na każdej drodze w twoim życiu. Poza tym możesz liczyć również na szczęście w pracy i w miłości.

Królowa Pucharów znaczenie negatywne

Uważaj na osobę bogatą, która już jest lub wkrótce pojawi się w twoim otoczeniu. Musisz być czujny, bo w przeciwnym razie spotka cię wiele przykrości i niedogodności z jej strony.

Karta dnia Królowa Pucharów

Tarot Królowa Pucharów uczucia

Karta Królowa Pucharów praca

Inne karty: