Rycerz Buław

 

Rycerz Buław 1

Karta Rycerz Buław

Same dobre wieści na dla ciebie. Przede wszystkim karta mówi o dużym zaangażowaniu i obiecuje, że jeśli twoja determinacja szybko się nie wypali to bardzo wiele osiągniesz. Poza tym to również znak, że w końcu coś w twoim życiu idzie do przodu.

Tarot Rycerz Buław wygląd

Karta przedstawia rycerza, który dosiada rumaka lub smoka, w zależności od talii. Na jego głowie jest hełm, z którego wystają pióra.

Karta Rycerz Buław znaczenie

Rycerz Buław przynosi nam wiele dobrych wieści, praktycznie w każdym aspekcie życia, ale mówi również o roztargnieniu, które może zaszkodzić. Jeśli pytamy o zdrowie, możemy być pewni, że nam dopisze. Nawet sprawy finansowe powiodą się po naszej myśli, ale pod warunkiem, że rozwaga wygra i zapanujemy nad roztargnieniem.

W miłości burzliwy okres. Rycerz buław podpowiada, że czeka nas namiętny romans lub jesteśmy w związku na odległości. Poza tym radzi, by nie dać się porwać sercu, tylko brać pod uwagę to, co w danej chwili proponuje nam rozum. On sam wie najlepiej, co będzie dla nas dobre. Nie zaszkodzi również kierować się intuicją.

Rycerz Buław znaczenie pozytywne

W pozytywnym znaczeniu same dobre sprawy będą działy się dookoła nas. Może nareszcie zrobimy krok do przodu, by coś zmienić. Może to być zmiana pracy lub awans, a nawet otworzenie własnej działalności. Nie możemy przecież całe życie tkwić w jednym miejscu. Rozwój da nam bowiem wiele satysfakcji.

Rycerz Buław znaczenie negatywne

Gdy w naszym układzie tarota, rycerz będzie odwrócony to w naszym otoczeniu pojawi się osoba zdradliwa, niezdecydowana, która nie wie, co ze sobą zrobić. Będzie to człowiek z uosobieniem wszystkich negatywnych cech charakteru.

Karta dnia Rycerz Buław

Tarot Rycerz Buław uczucia

Karta Rycerz Buław praca

Inne karty: