Rycerz Denarów

 

Rycerz Denarów 1

Karta Rycerz Denarów

Najczęściej karta mówi o osobie, którą spotkamy lub o partnerze, który gdzieś na nas czeka. Jeśli chcemy znaleźć oddanego męża lub osobę, która poważnie podchodzi do spraw związków, jest szansa właśnie na takiego człowieka. Jednak nie ma z nim za łatwo. Dlaczego? Przede wszystkim od razu łapie mocny dystans.

Tarot Rycerz Denarów wygląd

Rycerz denarów w talii kart tarota najczęściej przedstawiony jest jako osoba walcząca zaciekle w pięknej zbroi i z ogromną tarczą. Każda talia może go jednak przedstawiać w nieco inny sposób. Na niektórych trzyma w ręku miecz lub monetę, może też pokazywać wygraną i tuż obok rycerza usytuować poległego.

Karta Rycerz Denarów znaczenie

Karta mówi o tym, że spotkasz na swojej drodze wiernego i oddanego mężczyznę, ale nie gwarantuje udanego pożycia. Bowiem osoba, pod postacią której jest rycerz to człowiek bardzo zdystansowany, pragnący jedynie prawdziwej miłości i partnerki, która przejawia te same wartości i zainteresowania.

Musi mieć z kim porozmawiać oraz wymienić swoje poglądy. Gdy jednak przypadniecie sobie do gustu, ten oszaleje na twoim punkcie i pokocha cię bez pamięci. Wszystko ma jednak swoje granice i nie możesz go osaczać. Kiedy kocha prawdziwie, lubi też mieć swoją przestrzeń.

Dobra wiadomość jest taka, że gdy zakocha się w kobiecie, wszystko inne przestaje dla niego istnieć. Nigdy nie spojrzy na inną ani przez moment o kimś innym nie pomyśli.

Rycerz Denarów znaczenie pozytywne

W znaczeniu pozytywny, rycerz mieczy będzie kochał do końca. Inna interpretacja karty to ugruntowanie się. W końcu podejmiesz decyzję, która raz na zawsze ułoży twoje życie w dobrym kierunku. Rycerz może również zwiastować powrót do zdrowia lub znalezienie stałej i satysfakcjonującej pracy. Miej więc oczy i uszy szeroko otwarte na wszelkie nowości.

Rycerz Denarów znaczenie negatywne

Tak można zinterpretować kartę, gdy przybierze ona odwróconą pozycję. Przede wszystkim wtedy możemy wiele stracić. W dużej mierze chodzi jednak o sprawy sercowe. Nie ma jednak czego żałować, ponieważ wkrótce przekonamy się, że było warto odrobinę pocierpieć.

Karta dnia Rycerz Denarów

Tarot Rycerz Denarów uczucia

Karta Rycerz Denarów praca

Inne karty: