Rycerz Mieczy

 

Rycerz Mieczy 1

Karta Rycerz Mieczy

Jeśli w twoim życiu właśnie zaczyna się coś zmieniać na lepsze, to możesz to zawdzięczać tylko i wyłącznie sobie. Rycerz mieczy motywuje cię, ponieważ wewnętrzna energia jaką emanujesz i samozaparcie, wkrótce na pewno doprowadzą cię do upragnionego celu jakim jest szczęście i harmonia w każdym aspekcie życia.

Tarot Rycerz Mieczy wygląd

Rycerz mieczy w tarocie przedstawiony jest jako osoba waleczna w pięknej zbroi, dosiadająca rozpędzonego konia i chwytająca miecz. Widać, że jest to osoba pędząca z pomocą lub triumfująca po wygranej bitwie.

Karta Rycerz Mieczy znaczenie

Jeśli właśnie znalazłeś się pod tak zwaną ścianą, karta rycerza mieczy może zmotywować cię do zebrania wszystkich sił, jakie posiadasz i chwycenia za miecz, by walczyć o swoje plany, cele i marzenia.

Mówi, że jeżeli naprawdę zmobilizujesz się do działania i wykorzystasz w tym celu wszystkie swoje najlepsze cechy, wszystko pójdzie po twojej myśli. Radzi, by zaciekle stawać w obronie swoich wartości oraz wszystkiego, w co wierzymy.

W sprawach sercowych sugeruje, że w naszym związku brakuje płomienia i warto go wzniecić. Jeśli mowa o zdrowiu rycerz ostrzega przed operacjami, depresją, chorobami układu nerwowego i atakami paniki. W pracy zaś możliwe konflikty oraz kłótnie z osobami nam nieprzychylnymi.

Rycerz Mieczy znaczenie pozytywne

Pozytywne znaczenie Rycerza mieczy to przede wszystkim fakt, że otrzymamy bardzo dużo siły do działania i dzięki temu będziemy w stanie pokonać wiele przeszkód i przeciwności jakie pojawią się na naszej drodze.

Rycerz Mieczy znaczenie negatywne

Jeśli stawiamy sobie kartę dnia i wypadnie rycerz mieczy, chce nas ostrzec byśmy nie dali się sprowokować i zachowali jasność myślenia i nie poddawali się mimo przeszkód, jakie mogą się pojawić. Gdy zaś mowa o rozkładzie i ujrzymy tę kartę w pozycji odwróconej, będzie ona oznaczać różne problemy oraz wile negatywnych wydarzeń.

Karta dnia Rycerz Mieczy

Tarot Rycerz Mieczy uczucia

Karta Rycerz Mieczy praca

Inne karty: