Rycerz Pucharów

 

Rycerz Pucharów 1

Karta Rycerz Pucharów

Jeśli jesteś bez pamięci zakochany lub właśnie przeżywam jakiś życiowy romans, rycerz pucharów przedstawia właśnie twoją osobę. Jeśli zaś pytasz o kogoś innego, na przykład partnera lub innego bliskiego, wtedy karta ta jest odzwierciedleniem stanu w jakim ten człowiek się znajduje.

Tarot Rycerz Pucharów wygląd

Karta przedstawia rycerza w pięknej zbroi, który dosiada rumaka. W prawej dłoni trzyma duży kielich. Jego tło tworzy piękny krajobraz. Na głowie rycerza da się zauważyć hełm, z którego w zależności od talii wystają skrzydła anioła.

Karta Rycerz Pucharów znaczenie

Najczęściej karta ta przedstawia osobę, bez względu na pytanie jakie wcześniej się pojawiło. Na pewno jest to człowiek, kochający wzruszać innych i sprawiać im przeróżne kłopoty. Nie zawsze jednak działa, tylko negatywnie. Może być to persona zakochana, próbująca skupić całą swoją uwagę na sobie.

Jest też inne znaczenie rycerza pucharów, nieco bardziej pesymistyczne, gdyż może on zwiastować depresję lub melancholię. W odpowiedzi na pytanie, które nie ma nic wspólnego z ludźmi, próbuje Ci przekazać, że jesteś ponury i masz zbyt wygórowane oczekiwania w stosunku do innych.

Rycerz Pucharów znaczenie pozytywne

W pytaniu o osobę na pewno karty chcą przekazać, że jest to człowiek z duszą romantyka i sercem na dłoni. Uwielbia fantazjować i żyć w krainie marzeń. Często to zbyt przysłania jej rzeczywistość, więc potrzebuje się otrząsnąć, by zacząć dostrzegać jakieś problemy. Jako rado, rycerz pucharów mówi być przestać do wszystkiego podchodzić negatywnie, ponieważ źle na tym wyjdziesz.

Rycerz Pucharów znaczenie negatywne

Sugeruje, że robisz z siebie osobę pokrzywdzoną przez los i próbujesz zwrócić na innych swoją uwagę, zbyt intensywnie. Lepiej będzie, gdy po prostu zaczniesz żyć tu i teraz i skupisz się na odczuwaniu i dawaniu, a nie jedynie na braniu. Jeśli akurat twoje zdrowie szwankuje, rycerz radzi przebadać układ moczowy i psychikę.

Karta dnia Rycerz Pucharów

Tarot Rycerz Pucharów uczucia

Karta Rycerz Pucharów praca

Inne karty: