6 Denarów

6 Denarów 1

Karta 6 Denarów

Szóstka monet mówi, że jesteś osobą hojną i dobroduszną. Zawsze pomagasz tym, którzy tego potrzebują. Dzięki temu masz spore grono zaufanych ludzi, a ci odwdzięczą ci się za każdą życzliwą myśl z twojej strony. Pamiętaj jednak, by nie zapominać o sobie i od czasu do czasu, skupić się też na swoich problemach.

Tarot 6 Denarów wygląd

Na karcie 6 monet, widnieje portret osoby w pięknej czasie. Ma ona bardzo przyjazny wyraz twarzy. Dookoła niej, maluje się obraz 6 denarów. W lewej ręce człowiek ten dzierży wagę, a z prawej dzieli się z osobą potrzebującą swoimi dobrami materialnymi. Po wyrazie twarzy dwóch osób, które go otaczają, można stwierdzić, że to osoba bardzo poważana przez społeczeństwo.

Karta 6 Denarów znaczenie

Kartę Sześciu monet w Tarocie, możemy interpretować na wiele sposobów. Przeważa jednak opis osobowości pytającego. Jeśli więc pytasz rozkład o swoją przyszłość, ta maluje się w dobrych barwach. Będziesz potrzebny innym i chętny, by udzielić im pomocy. Jednak z uwagi na występowanie wagi na tej karcie, 6 denarów radzi ci zachowanie równowagi i zaprowadzenie harmonii w każdej dziedzinie swojego życia, a przede wszystkim w związku miłosnym, przyjacielskim lub rodzinnym. Nikt nie chce cię wykorzystać, ale przez swoje hojne serce, zbyt pobłażliwie patrzysz na niektóre sprawy.

6 Denarów znaczenie pozytywne

Teraz czas na poznanie dziedzin życia, w których Szóstka monet chce ci doradzić. W miłości i związkach pamiętaj o zachowanie harmonii. Dawaj po równo z siebie i oczekuj tego samego od partnera albo przyjaciela. A co z pracą albo finansami? Ktoś poprosi cię pożyczkę, ale równie dobrze możesz to być ty. Zapowiada poważne zmiany w twoim życiu zawodowym, oczywiście zmiany na lepsze. Zdrowie będzie ci dopisywać pod warunkiem, że poświęcisz na zachowanie go, odpowiednią ilość czasu.

6 Denarów znaczenie negatywne

A co przepowiada odwrócona Szóstka monet / denarów? Ostrzeżenie przed skąpstwem i zbytnim materializmem, który może przysłonić twoje trzeźwe spojrzenie na świat.

Karta dnia 6 Denarów

Tarot 6 Denarów uczucia

Karta 6 Denarów praca