Kiedy Andrzejki? – Wróżby andrzejkowe 2019

Każda osoba, która lubi magiczne imprezy, na pewno zastanawia się, kiedy Andrzejki w 2019 roku? Jakie wróżby warto wtedy wykonać, by poznać swoją przyszłość? Na te i wiele innych, podobnych pytań znajdziesz odpowiedzi w tym artykule. Zdradzimy również niezawodne ezoteryczne sposoby na przepowiadanie przyszłości w Andrzejki.

Kiedy Andrzejki 2019?

Andrzejki 2019 przypadają, jak zawsze, na dzień wigilii świętego Andrzeja – noc z 29 na 30 listopada. To czas, kiedy możemy poznać swoją przyszłość za pomocą przepowiadania jej z wróżb lub kart Tarota. Andrzejki są popularne ze względu na swój specyficzny charakter i klimat, a także fakt, iż tego dnia imieniny obchodzi Andrzej. Wiele osób łączy więc zabawę ze świętowaniem i tym samym, w Andrzejki nie brakuje różnego rodzaju imprez okolicznościowych, zakrapianych drinkami i woskiem do przepowiadania tego, co ma nadejść.

Wróżby Andrzejkowe

Czym byłby wieczór Andrzejkowy bez wróżb? Nudnym wspomnieniem imienia i kolejną imprezą. Dlatego warto zapisać sobie najpopularniejsze sposoby wróżenia, by w czasie Andrzejków 2019 rozbawić gości i zaprosić ich do wspólnej zabawy, chociażby przy laniu wosku. Poniżej znajdziesz 3 najpopularniejsze wróżby Andrzejkowe, które każdy na pewno zna.

  1. Przelewanie wosku przez dziurkę od klucza na zimną wodę. Kształty, które wypłyną na powierzchni, oznaczają różne rzeczy, które będą miały miejsce w przyszłości.
  2. Wróżenie z kart. To najlepszy czas, żeby sprawdzić przyszłość w miłości. Możemy skorzystać z wielu rozkładów, np. rozkład miłosny tarot. Dzięki temu będziemy wiedzieli, jak zinterpretować każdą kartę.
  3. Wróżenie z butów. Wystarczy, że wszystkie Panie zgromadzone na imprezie ustawią pantofle w jednym miejscu, najlepiej przy drzwiach. Układamy buty od ściany do drzwi wejściowych. Ten pantofel, który będzie pierwszy przy progu, to but Pani, która w pierwszej kolejności wyjdzie za mąż.

Jak więc widać, wróżby Andrzejkowe mogą być świetnym dopełnieniem imprezy imieninowej. Wystarczy dosłownie kilka rzeczy, by nudny wieczór zamienić w tajemnicze party z przepowiadaniem przyszłości. Koniecznie zapisz w kalendarzu, kiedy Andrzejki 2019 wypadają, by nie zapomnieć o zorganizowaniu perfekcyjnego przyjęcia.

Kiedy Andrzejki? – Wróżby andrzejkowe 2019 3
Marta
Ezoteryka fascynuje mnie od wielu lat. Zgłębiam tajniki kamieni szlachetnych i numerologii. W wolnych chwilach zajmuje się tarotem i drobnymi rytuałami magicznymi. Wierzę w dobrą energię i reinkarnację. Zodiakalny Skorpion, numerologiczna 11 i Słowianka. Miłośniczka średniowiecza i rodzimowierstwa Słowiańskiego. Pomagam innym odnaleźć swoją drogę i rozwijać się duchowo. Pytanie do kart? Problem energetyczny? Zły urok? U mnie znajdziesz pomoc.

Podobne

- Advertisement -

Popularne