Cesarzowa

Cesarzowa 1

Karta Cesarzowa

Jeśli pytamy karty o osobę, na przykład partnera, Cesarzowa pokazuje jego cechy. W tym przypadku druga połówka lub każdy inny człowiek jest opisany jako osoba pełna energii życiowej i szczęśliwa na każdej płaszczyźnie swojej egzystencji.

Tarot Cesarzowa wygląd

Karta cesarzowej przedstawia kobietę siedzącą na łące, podpartą o dłoń. Finalnie to w jaki sposób się opiera, zależy od wzoru kart. Cesarzowa jest uśmiechnięta, z jej twarzy można wyczytać, że złapała swoje życie i jest spełniona. Poza tym karta prezentuje również łono natury, czyli zgoda z wyższym ja i tym, co potężniejsze od nas.

Karta Cesarzowa znaczenie

Cesarzowa sugeruje, że osoba, o którą pytamy piastuje jakieś ważne stanowisko, ma posłuch u innych. Gdy z kolei zastanawiamy się, dlaczego wypadła w pytaniu o jakąś kobietę, odpowiedź jest prosta. Oznacza, iż to człowiek opiekuńczy, dobra matka i żona, wzorowa kobieta, która zadba nie tylko o dom, ale i o męża, i sprawy całej rodziny. Gdy z kolei karta pojawia się po zadaniu konkretnego pytania, niedotyczącego człowieka, jest kilka możliwości. Najpewniej tarot chce nam przekazać, że potrzebujemy ustatkowania się. Marzymy o rodzinie i o tym, by w końcu stać się odpowiedzialnym człowiekiem, zbudować dom, i przedłużyć ród. Inne znaczenie to fakt, że nasze sprawy finansowe i zawodowe są na bardzo dobrej drodze. Wszystko, co zamierzyliśmy się powiedzie, ale nie bez wysiłku. Do wszystkiego musimy dojść ciężką pracą.

Cesarzowa znaczenie pozytywne

Jeśli Cesarzowa pojawi się w odpowiedzi na pytanie o znaczeniu pozytywnym, przygotujmy się na dobre wiadomości w kwestii założenia rodziny. Prawdopodobnie ciąża lub inne sprawy związane z posiadaniem dzieci. Wszystko pójdzie po naszej myśli i szczęśliwie się zakończy. Inna dobra interpretacja tej karty w tarocie, to aktywne zainteresowanie swoją karierą i sprawami finansowymi. Podpowiada, że trzymając rękę na pulsie dopniemy swego. Z drugiej strony, gdy obecnie nie mamy pracy to dla nas światełko w tunelu, ponieważ zapowiada szanse na bardzo dobre zatrudnienie z idealnym wynagrodzeniem.

Cesarzowa znaczenie negatywne

Często może obrazować osobę, która jest nam nieprzychylna i chce dominować lub pozbyć się nas, na przykład z pracy. Jeżeli mamy obecnie jakieś problemy, niezależnie od ich podłoża, poszukajmy w swoim otoczeniu kobiety, która może być ich przyczyną. Zazwyczaj taka osoba dobrze się kamufluje i zdobywa przychylność innych po to, by w razie czego się wybielić, i mieć po swojej stronie ludzi do obrony. Cesarzowa może również mówić o kobiecie, która nie chce posiadać rodziny, ale sytuacja życiowa zmusza ją do tego.

Karta dnia Cesarzowa

Tarot Cesarzowa uczucia

Karta Cesarzowa praca